Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

airBaltic jākļūst efektīvākam  5

Līdz marta beigām būtu jāpieņem pirmie lēmumi par nacionālās lidsabiedrības airBaltic flotes nomaiņu.

Perspektīvā plānota pilnīga lidsabiedrības flotes nomaiņa, taču sākotnēji tiks nomainīti tie lidaparāti, kas ir neefektīvi un rada airBaltic zaudējumus, pirmdien žurnālistus informēja satiksmes ministrs Aivis Ronis. Neefektīvi gan esot lielākā daļa no kompānijas rīcībā esošajiem lidaparātiem.

Pašlaik airBaltic flotes maiņai saņemts kompānijas Airbus piedāvājums, tas tiek vērtēts, bet vēl tiek gaidīts arī Boeing piedāvājums, teica Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Ar A. Roni un V. Dombrovski pirmdien tikās Francijas Ekoloģijas, ilgtspējīgas attīstības, transporta un mājokļu lietu ministrijas transporta ministrs Tjerī Mariāni (Thierry Mariani). Viņš izteica atbalstu Airbus piedāvājumam, uzsverot kompānijas pieredzi un to, ka tā būtu «eiropeiska izvēle».

Ar T. Mariāni amatpersonas pārrunāja arī projektu Rail Baltica. Rīga ir dabisks centrs kravu tranzītam, īpaši Austrumu virzienā, atzina Francijas transporta ministrs. Runājot par kravu pārvadājumiem uz Afganistānu, T. Marināni norādīja, ka, iespējams, Francijas karavīri no Afganistānas mājās varētu doties caur Rīgu – tad caur Rīgu dotos aptuveni 4000 karavīru ar visu ekipējumu.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma