«Šonedēļ sākas airBaltic vērienīgākā lidojumu izpārdošana jeb SuperSaver, kas iekrīt 8.martā; šī diena vairākos airBaltic galamērķos pazīstama kā Starptautiskā sieviešu diena,» par gaidāmo izpārdošanu medijus jau laicīgi informē airBaltic pārstāvis Jānis Vanags. Viņš arī iepriekš atvainojas, «ja kādu šīs lēto lidojumu izpārdošanas kampaņas un aicinājumi ceļot ir aizvainojuši».

Vanags atzīst, ka pēdējā laikā lidsabiedrība airBaltic saņēmusi plašu, publisku kritiku par savām lidojumu izpārdošanas kampaņām.

«airBaltic ir aviokompānija, kas aicina cilvēkus ceļot – mēs iepriekš esam piedāvājuši lidojumu atlaides gan Halovīna dienā, Valentīna dienā, kā arī daudzos citos gadījumos,» norāda Vanags.

Jau ziņots, ka iepriekšējais Satiksmes ministrs Aivis Ronis atsaucis no airBaltic padomes Kasparu Briškenu, kurš, pēc ministra sacītā, nav pienācīgā līmenī kontrolējis uzņēmuma darbu, lai nepieļautu, ka Latvijas nacionālais aviopārvadātājs popularizē neeksistējošas valsts armijas un jūras kara flotes svētkus, kurus atzīmēja par godu Sarkanās armijas pirmajai uzvarai pār vācu spēkiem pie Narvas un Pleskavas.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra