Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  aprīlis

  Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

airBaltic jauna sistēma biļešu iegādei internetā  7

Latvijas aviosabiedrība airBaltic ieviesusi jaunu sistēmu biļešu iegādei internetā, Db.lv informēja kompānijas pārstāve Aira Miķelsone. Jaunā sistēma darbošoties ātrāk, efektīvāk un nodrošināšot pasažieriem ērtāku biļešu iegādi aviosabiedrības mājas lapā www.airbaltic.lv .

airBaltic Mārketinga un eKomercijas nodaļas vadītājs Māris Rudens komentē: "Savlaicīgi plānojot ceļojumu, iegādāties biļetes internetā ir ne tikai ērti un droši, bet arī ievērojami lētāk. Interneta lietotāju skaits un ceļotāju skaits, kas iegādājas biļetes internetā, arvien palielinās. Tādēļ airBaltic vēlas saviem klientiem nodrošināt ātrāku un ērtāku aviobiļešu iegādi internetā."

Jaunā airBaltic sistēma biļešu iegādei internetā saglabāšot līdzšinējo dizainu, turklāt tā esot papildināta ar lietotājiem draudzīgām iespējām. Jaunums ir pilsētu izkārtojums pēc piederības konkrētai valstij, kas sniedz papildu ģeogrāfisko informāciju un atvieglo pasažieriem lidojuma galamērķa izvēli.

airBaltic uzsāka biļešu tirdzniecību internetā 2003. gadā. Pērn, 2006. gadā, internetā tika pārdoti jau 35% no visām airBaltic biļetēm.

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  12

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma