Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir iecēlusi Mihaelu Grimmi (Michael Grimme) pārdošanas un mārketinga vecākā viceprezidenta amatā.

airBaltic informē, ka Mihaelam Grimmem ir vairāk nekā 20 gadu ilga pieredze tūrisma un aviācijas industrijā. Pirms pievienošanās airBaltic Mihaels Grimme bija pārdošanas un mārketinga direktors TraviAustria, IT pakalpojumu sniedzējā tūrisma industrijai Centrālajā Eiropā. Iepriekš, kā pārdošanas un mārketinga direktors vācu aviokompānijā dba, Mihaels Grimme veica sekmīgu pārdošanas un mārketinga funkcijas restrukturizēšanu un veicināja dba kā biznesa aviokompānijas tēla nostiprināšanu. Mihaels Grimme arīdzan ir bijis mārketinga un starptautiskās pārdošanas direktors vācu pārvadātājā LTU, kurā viņš bijis atbildīgs par zīmola maiņu un pārdošanas un lojalitātes programmas stiprināšanu. Viņš ir arī ieņēmis citus ar pārdošanu saistītus amatus British Airways un Deutsche BA.

Mihaels Grimme ir vācu izcelsmes, 44 gadus vecs, precējies, un ģimenē ir viens bērns.

Jau ziņots, ka pērn gada nogalē airBaltic akcionāru sapulcē uzņēmuma bijušā privātā akcionāra a/s Baltijas Aviācijas sistēmas (BAS) pārstāvju vietā tika iecelti seši jauni, valsts virzīti, padomes locekļi.

airBaltic padomē tika iecelta Satiksmes ministrijas Investīciju departamenta direktore Ilze Aleksandroviča. Līdz 2009. gadam I. Aleksandroviča strādāja Finanšu ministrijā, bet pirms tam Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā.

Tāpat uzņēmuma padomē tika iecelts Valters Grīnvalds – viņš ir biznesa ziņu portāla Baltic News Network (BNN) veidotājs un līdz šā gada augustam ieņēma BNN direktora amatu. No 2007. gada līdz 2009. gadam V. Grīnvalds strādāja kā Latvijas Republikas Valsts Kontroles sabiedrisko attiecību speciālists un Komunikācijas daļas vadītāja vietnieks. «V. Grīnvalda pieredze un zināšanas mediju, sabiedrisko attiecību un mārketinga jomās veicinās padomes darbu airBaltic reputācijas atjaunošanā,» norādījusi Satiksmes ministrija.

Darbu airBaltic padomē turpina tās priekšsēdētājs Andris Liepiņš, kā arī Ģirts Kiršteins, Nikolajs Sigurds Bulmanis un Raitis Tukāns.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra