airBaltic savu līdzšinējo pārdošanas un mārketinga vecāko viceprezidentu Mihaelu Grimmi paaugstinājusi amatā par kompānijas komercdirektoru, teikts aviokompānijas paziņojumā.

Mihaels Grimme airBaltic komandai pievienojās šī gada sākumā un jau iepriekš strādājis vienā aviokompānijā ar pašreizējo airBaltic izpilddirektoru Martinu Gausu – vācu lidsabiedrībā dba, kurai «veica sekmīgu pārdošanas un mārketinga funkcijas restrukturizēšanu un veicināja dba kā biznesa aviokompānijas tēla nostiprināšanu», informē airBaltic. «Mēs esam priecīgi vadības komandā uzņemt Mihaelu Grimmi kā jauno airBaltic komercdirektoru, tādējādi pastiprinot airBaltic vadības darbu. Mihaela Grimmes sasniegumi, strādājot airBaltic, iekļauj pārdošanas efektivitātes nozīmīgu paaugstināšanu, kā arī aktīvu un praktisku ieguldījumu pie airBaltic ReShape biznesa restrukturizācijas programmas, kas ik mēnesi uzrāda labākus rezultātus nekā plānots,» tā par M. Grimmes paaugstināšanu amatā izsakās M. Gauss.

Iepriekšējais airBaltic komercdirektors bija pašreizējais Estonian Air boss Tero Taskila, kas airBaltic pameta pērnā gada vasaras sākumā. «Pēc Tero Taskilas aiziešanas airBaltic komerdirektora amats bija vakants. M. Grimmes kā pārdošanas un mārketinga daļas vadītāja funkcijas bija vistuvākās komercdirektora pienākumiem un daļēji viņš tos pildīja jau līdz šim,» db.lv skaidroja airBaltic Korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra