Dienas Bizness

 • 29 sestdiena,
  aprīlis

  Vilnis, Raimonds, Laine

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

airBaltic lidmašīna nosēdināta, darbojoties tikai vienam dzinējam  14

Aviokompānijas airBaltic pasažieru lidmašīna 11.septembrī Tallinas lidostā nosēdināta, darbojoties tikai vienam dzinējam, jo bija radušās problēmas ar eļļas spiedienu otrā dzinējā.

«Tā nebija ārkārtas situācija. Mūsu piloti izpildīja visus drošības noteikumus,» portālam postimees.ee norādījis airBaltic viceprezidents komunikāciju jautājumos Jānis Vanags.

Pēc viņa teiktā, piloti netālu no Tallinas pamanījuši, ka vienā dzinējā radušās problēmas un tāpēc to atslēguši. «Viņi novērsa iespējamās briesmas Piloti tiek sagatavoti šādām situācijā,» skaidroja J.Vanags.

Savukārt kāds pasažieris 10 minūtes pirms nosēšanās ievērojis, ka dzinēja skaņa kļuvusi klusāka, bet viena dzinēja asmeņi sākuši griezties ļoti lēnām. Taču pasažieris arī norādījis, ka nosēšanās bijusi «mīksta» un viss it kā ticis kontrolēts. Taču Tallinas lidosta bijusi gatava sliktākajam rezultātam, un sagaidīt reisu tika nosūtīta speciāla tehnika un glābēji. Aviācijas eksperts Tonu Aders portālam norādījis, ka nosēšanās ar vienu dzinēju pilotam grūtības sagādāt nevajadzētu.

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma