Dienas Bizness

 • 27 otrdiena,
  septembris

  Ādolfs, Ilgonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8709

  USD: 1.1262

Ražošana

airBaltic lidos uz Stavangeru Norvēģijā  4

Šā gada 26.aprīlī airBaltic uzsāks tiešos lidojumus uz Norvēģijas pilsētu Stavangeru, Db.lv informēja kompānija. Vienvirziena biļetes cena šajā maršrutā būs, sākot no LVL 5 (bez lidostu nodevām).

airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks teica: "airBaltic bija pirmā aviokompānija, kas pirms trim gadiem uzsāka tiešos lidojumus uz Norvēģiju. Pagājušajā gadā tika atklāts maršruts uz Bergenu. Šogad mēs turpinām aktīvo paplašināšanās programmu ar lidojumiem uz Stavangeru, kas nodrošinās pievilcīgas iespējas ceļotgribētājiem."

Pašlaik airBaltic lidojumus starp Stavangeru un Rīgu veiks divas reizes nedēļā - pirmdienās un ceturtdienās. Vienvirziena biļetes cena šajā maršrutā būs sākot no LVL 5 (bez lidostu nodevām). Lidojuma laiks ar Boeing 737 maršrutā būs 2 stundas.

Šobrīd airBaltic veic tiešos lidojumus maršrutos Oslo-Rīga un Bergena-Rīga.

Jaunākās ziņas kategorijā

Pārmet seku neizvērtēšanu

Pārmet seku neizvērtēšanu  4

Nepārdomāti ieviešot kopbraukšanas pakalpojumu, regulārajiem pasažieru pārvadātājiem varētu tikt atņemta daļa pasažieru. Tā intervijā DB norāda AS Liepājas autobusu parks valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns. «Savulaik es biju...

Reklāma