Par 14 latiem iespējams iegādāties aviobiļetes uz populārākajiem galamērķiem, risks katra pircēja paša rokās.

Kā DB novēroja Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir izsludinājusi aviobiļešu lielpārdošanu. No 15.-19. septembrim tikai par 14 latiem var iegādāties biļetes uz visiem populārākajiem airBaltic ceļojumu galamērķiem. Lidot varēs no 1. novembra līdz 29. februārim. Tiesa aviokompānijas pārstāvji DB nekomentēja, kāds ir risks, ka šie lidojumi var nenotikt.

DB jau rakstīja, ka sakarā ar sarežģīto finanšu situāciju airBaltic paziņojis, ka šī gada novembrī airBaltic izpildīs par 726 reisiem mazāk nekā pērn šajā mēnesī. Mazāk reisu būs arī decembrī. Kopumā 2012. gadā airBaltic plāno 45,5 tūkst. lidojumus, kas ir par 9400 lidojumiem mazāk nekā 2011.gadā. 12. un 13. septembrī airBaltic bez plašākiem paskaidrojumiem atcēla vairākus lidojumus. Izskanēja baumas, ka atcelti tie lidojumi, kas nebija pietiekami piepildīti, kā arī tas, ka airBaltic nevar samaksāt par degvielu.

Igaunijas Patērētāju aizsardzības centrs izplatīja ieteikumu - airBaltic aviobiļetes nepirkt, savu neapmierinātību pauda arī vairākas tūrisma aģentūras, bet latviešu patērētāji par atceltajiem airBaltic reisiem pašlaik ir sūdzējušies maz.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra