Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

airBaltic neiekasēs papildu nodokli

Latvijas aviosabiedrība airBaltic, reaģējot uz Lielbritānijas lidostās pērnā gada nogalē noteikto dubulto lidostas nodevu, pieņēmusi lēmumu neiekasēt papildu lidostas nodevu no aviosabiedrības pasažieriem, kuri pirms 2006. gada 7. decembra iegādājušies biļetes lidojumiem uz Londonu vai Mančestru pēc šā gada 1. februāra, Db.lv informēja aviosabiedrība.

Pērnā gada decembrī Lielbritānijas Finanšu ministrs Gordons Brauns (Gordon Brown) paziņoja, ka tiks dubultota lidostu nodeva pasažieriem, kas izlidos no Lielbritānijas lidostām, sākot ar 2007. gada 1. februāri. Saskaņā ar Lielbritānijas valdības lēmumu jaunā nodeva tiks piemērota arī biļetēm, kas iegādātas pirms 2006. gada 7. decembra lidojumiem no Lielbritānijas pēc šā gada 1. februāra.

Jaunā Lielbritānijas valdības noteiktā izlidošanas nodeva lidojuma biļetei no Londonas vai Mančestras uz citām Eiropas pilsētām ekonomiskajā klasē ir ekvivalenta LVL 10 līdzšinējo LVL 5 vietā, savukārt biznesa klasē - LVL 20 līdzšinējo LVL 10 vietā.

airBaltic veic tiešos lidojumus uz Londonu katru dienu, savukārt uz Lielbritānijas pilsētu Mančestru divas reizes nedēļā - pirmdienās un piektdienās.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma