Dienas Bizness

 • 26 svētdiena,
  februāris

  Evelīna, Aurēlija, Mētra

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8450

  USD: 1.0609

Ražošana

airBaltic noslēdz sadarbības līgumu ar Transaero

Aviokompānija airBaltic noslēgusi sadarbības līgumu ar aviokompāniju Transaero, lai nodrošinātu nokļūšanu caur starptautisko lidostu Domodedova Maskavā uz galamērķiem Krievijā, Centrālāzijā un Tālajos Austrumos.

airBaltic komercdirektors Tero Taskila norāda, ka savukārt Transaero pasažieri caur Rīgu varēs ceļot uz Eiropu, Skandināviju un Tuvajiem Austrumiem.

Līdz ar sadarbības līguma parasktīsānu airBaltic pasažieri varēs nokļūt tādos galmērķos kā Samara, Kazaņa, Ufa, Krasnodara, Magņitogorska, Soči, Anapa, Novosibirska, Omska, Dienvidu Sahalīna, Vladivostoka, Almati, Kostanaja, Šimkenta, Aktau, Uraļska, Buhāra un citos.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz aptuveni 80 galamērķiem. airBaltic ir dibināta 1995.gadā. Galvenie akcionāri ir Latvijas valsts ar 52,6% akciju, SIA Baltijas aviācijas sistēmas – 47,2% akciju. airBaltic flotē ir trīsdesmit četras lidmašīnas: sešas Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300, divas Boeing 757-200, desmit Fokker 50, un astoņas Bombardier Q400Next Gen.
 

Saistītie raksti

Komentāri

Reklāma