Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis un Ministru prezidenta biroja vadītāja Olita Augustovska

Leta

airBaltic padomē ieceļ premjera biroja vadītāju  5

airBaltic padomē līdzšinējā tās locekļa Ulda Martinsona vietā, kurš atkāpās no amata interešu konflikta dēļ, ievēlēta premjera Valda Dombrovska biroja vadītāja Olita Augustovska.

Par šādu pirmdien airBaltic akcionāru sapulcē pieņemtu lēmumu Db.lv informēja Satiksmes ministrija.

Lidsabiedrības akcionāri – Satiksmes ministrija un SIA Baltijas aviācijas sistēmas (BAS) – kā padomes locekļus apstiprināja līdzšinējos divus valsts izvirzītos – Niku Bulmani un Gintu Kiršteinu, kā arī otra akcionāra virzītos – Ilmāru Razumovski un Žanu Šarlu Korsaku.

 

O.Augustovska līdz šim darbojusies vairākos uzņēmumos, tostarp bijusi investīciju kompānijas a/s Dominante Capital valdes locekle, Valsts nekustamā īpašuma aģentūras padomes locekle, vēlāk priekšsēdētāja, Starptautiskās lidostas Rīga padomes locekle.

 Satiksmes ministrija ir aicinājusi jauno padomi pirmo sēdi sasaukt iespējami ātrāk, jo dienaskārtībā ir vairāki risināmi jautājumi, kurus līdz šim bija apgrūtinoši izskatīt U.Martinsona atkāpšanās dēļ. Padomes locekļiem pirmajā sēdē no sava vidus ir jāievēl arī

padomes priekšsēdētājs.

 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma