Ceturtdien notikušajā a/s Air Baltic Coorporation (airBaltic) akcionāru sapulcē uzņēmuma bijušā privātā akcionāra a/s Baltijas Aviācijas sistēmas (BAS) pārstāvju vietā tika iecelti seši jauni, valsts virzīti, padomes locekļi.

airBaltic padomē tika iecelta Satiksmes ministrijas Investīciju departamenta direktore Ilze Aleksandroviča. Līdz 2009. gadam I. Aleksandroviča strādāja Finanšu ministrijā, bet pirms tam Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā.

Tāpat uzņēmuma padomē tika iecelts Valters Grīnvalds – viņš ir biznesa ziņu portāla Baltic News Network (BNN) veidotājs un līdz šā gada augustam ieņēma BNN direktora amatu. No 2007. gada līdz 2009. gadam V. Grīnvalds strādāja kā Latvijas Republikas Valsts Kontroles sabiedrisko attiecību speciālists un Komunikācijas daļas vadītāja vietnieks. «V. Grīnvalda pieredze un zināšanas mediju, sabiedrisko attiecību un mārketinga jomās veicinās padomes darbu airBaltic reputācijas atjaunošanā,» norādījusi Satiksmes ministrija.

Darbu airBaltic padomē turpina tās priekšsēdētājs Andris Liepiņš, kā arī Ģirts Kiršteins, Nikolajs Sigurds Bulmanis un Raitis Tukāns.

Tā kā šā gada decembrī valsts pārņēma airBaltic akcijas un kļuva par 99,8% uzņēmuma akciju turētāju, uzņēmuma padomē nepieciešams aizstāt bijušā privātā akcionāra BAS izvirzītos pārstāvjus.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra