Dienas Bizness

 • 25 svētdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

airBaltic palielina lidojumu skaitu uz Palangu  4

Latvijas aviokompānija airBaltic palielinās tiešo lidojumu skaitu maršrutā Palanga-Rīga, ieviešot divus papildu lidojumus.

Kā vēsta airBaltic, sākot no 1. jūnija aviokompānija palielinās lidojumu biežumu līdz 10 reizēm nedēļā, ieviešot papildu lidojumus pirmdienās un piektdienās. Aviokompānija lidojumu izpilda ar Fokker 50 tipa lidmašīnu un tā ilgums ir 45 minūtes. Jau ziņots, ka no 1. aprīļa tiešos lidojumus uz Lietuvas kūrortpilsētu Palangu airBaltic nodrošina astoņas reizes nedēļā.
Savukārt maršrutā Viļņa-Rīga airBaltic izmantos lielāku lidmašīnu, lai nodrošinātu tranzīta pakalpojumu tiem pasažieriem, kuri caur Rīgu ceļo uz un no Rietumeiropas, NVS, Skandināvijas un Vidusjūras reģiona valstīm. Paredzēts, ka, sākot no 15. aprīļa aviokompānija vienu no lidojumiem veiks ar lielāku lidmašīnu - Boeing 737, aizstājot līdzšinējo Fokker 50. Tajā pat laikā airBaltic atcels lidojumus no Viļņas uz Stokholmu (no 10. aprīļa), Minheni (no 15. aprīļa) un Milānas (no 16. aprīļa) un pasažieriem būs iespēja lidot uz šiem galamērķiem no Rīgas. airBaltic šobrīd arī apsver iespēju atvērt jaunus galamērķus no Rīgas, par kuriem informēs pēc Lieldienām.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma