Dienas Bizness

 • 26 svētdiena,
  februāris

  Evelīna, Aurēlija, Mētra

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8450

  USD: 1.0609

Ražošana

airBaltic pamet Tallinu  3

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic sākot no šī gada 1. novembra vairs nesniegs lidostu virszemes pakalpojumus Tallinas lidostā, atsaucoties uz Tallinas lidostas virszemes pakalpojumu sniedzēja a/s Tallin Airport GH teikto, vēsta Igaunijas laikraksts Aripaev.

airBaltic, kas Igaunijā sāka sniegt lidostu virszemes pakalpojumus, no šī gada 1. novembra beigs savu darbību Tallinas lidostā, vēsta laikraksts. Latvijas nacionālā lidsabiedrība un Tallin Airport GH vienojušies, ka no novembra airBaltic lidmašīnas Tallinas lidostā apkalpos igauņu uzņēmējs a/s Tallin Airport GH, Aripaev pavēstīja Tallin Airport GH vadītājs Tīts Keps (Tiit Kepp). A/s Tallin Airport GH jau iepriekš sniedza airBaltic lidostas virszemes pakalpojumus Tallinas lidostā, un līdz šai vasarai arī Tartu lidostā.

«Aprīkojums, kas nepieciešams lidmašīnu apkalpošanai, kuģī tika iekrauts jau jūlijā,» stāsta T. Keps. Viņš lēš, ka līdz ar airBaltic lidostu pakalpojumu sniedzēja aiziešanas no Tallinas lidostas, a/s Tallin Airport GH apgrozījums varētu palielināties par 10%-12%.

Reklāma