Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic ir parādā Tallinas lidostai, tā igauņu biznesa laikrakstam Aripaev atzina Tallinas lidostas valdes loceklis Ēriks Sakovs (Erik Sakkov).

Ē. Sakovs nevēlējās atklāt airBaltic parāda summu, bet uz laikraksta jautājumu, vai Latvijas nacionālajai aviokompānijai ir parādsaistības Tallinas lidostā, tās valdes loceklis atzina: «Godīgi sakot, atbilde ir jā.»

airBaltic reisu atcelšana nav būtiski ietekmējusi Tallinas lidostas darbu, tomēr pasažieri ir neapmierināti, norādīja Ē. Sakovs. Viņš piebilda, ka viņam nav informācijas, vai airBaltic piedāvā saviem klientiem kompensācijas vai citus situācijas risinājumus.

Jau vēstīts, ka airBaltic atcēlusi vairākus reisus, tostarp arī uz Tallinu un Tartu. Lidsabiedrība reisu atcelšanas iemeslus nav izskaidrojusi, vien atvainojusies pasažieriem par sagādātajām neērtībām. Satiksmes Ministrija norādījusi, ka šādu airBaltic rīcību ir iespējams kvalificēt kā apzinātu kaitniecību, arī lidsabiedrības sadarbības partneri, piemēram, tūrisma aģentūra Latvia Tours ir pauduši savu neapmierinātību par to, ka lidsabiedrība pati nesniedz informāciju.

Jau vēstīts, ka airBaltic sākot no šī gada novembra vairs nesniegs lidostu virszemes pakalpojumus. airBaltic un Tallinn airport GH ir vienojušies, ka turpmāk airBaltic lidmašīnas Tallinas lidostā apkalpos Tallinn airport GH.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra