Katarā, kur patlaban atrodas Latvijas premjerministrs Valdis Dombrovskis kopā ar delegāciju no Latvijas, notikušas airBaltic pārstāvju sarunas ar potenciālajiem investoriem.

«airBaltic pārstāvjiem bija tikšanās gan ar Etihad, gan Emirates, gan ar Katar Airways. Protams, tas prasa tālākas sarunas... Notiek arī sarunas par iespējamo sadarbību,» telefonintervijā LNT raidījumam 900 sekundes sacīja premjers Valdis Dombrovskis.

«Vizītes laikā izdevās panākt vienošanos gan attiecībā uz politiskiem jautājumiem, gan attiecībā uz ekonomisko sadarbību. Tātad ar Apvienotajiem Arābu Emirātiem ir parakstīts līgums par izvairīšanos no dubultās nodokļu uzlikšanas, arī ar Kataru, kur mums faktiski pagaidām līgumtiesiskā bāze nav attīstīta, ir vienošanās paātrināt darbu pie veselas virknes līgumu, ieskaitot to pašu dubulto nodokļu neuzlikšanu, sadarbība civilās aviācijas jomā un virkne citu līgumu,» par vizītē panākto stāsta premjers.

Viņš arī norādīja, ka bijušas tikšanās ar investīciju fondiem, kuru laikā runāts par potenciālām investīcijām Latvijā, kā arī notikuši biznesa forumi, kuros piedalījušies Latvijas uzņēmēju delegācija.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra