Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

airBaltic pārvadājis 2 miljonus pasažieru

Latvijas aviosabiedrības airBaltic pārvadāto pasažieru skaits viena gada laikā šī gada decembrī ir sasniedzis 2 miljonus. Par 2 miljono pasažieri kļuva Igoris Stankūnas, kurš šodien no Viļņas lidostas devās airBaltic tiešajā lidojumā uz Minheni, informē aviosabiedrība airBaltic.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks komentē: „Divi miljoni pasažieru nepilna gada laikā – tas ir līdz šim lielākais aviokompānijas sasniegums. Divu gadu laikā ceļotāju skaits ir vairāk nekā dubultojies – airBaltic pirmo savu miljono pasažieri sveica 2005. gada nogalē. Kopumā kopš 2003.gada airBaltic ir viena no visstraujāk augošajām aviokompānijām Eiropā. Uzņēmuma tirgus daļa ir stabili paaugstinājusies gan Rīgas, gan Viļņas lidostās. Šie rādītāji liecina, ka mēs esam izvēlējušies atbilstošāko darbības pieeju – uzklausīt pasažierus un pēc iespējas ātrāk pielāgoties viņu mainīgajām vajadzībām un vēlmēm.“

Šogad aviokompānija airBaltic ir atklājusi 12 jaunus maršrutus no Rīgas – tiešos lidojumus uz Romu, Atēnām, Stavangeru, Gomeļu, Kuresāri, Liepāju, Hērakliju, Montasiru, Palmu, Larnaku, Dalamanu un Bodrumu. No Viļņas šogad atklāti tiešie lidojumi uz Briseli, Cīrihi, Malagu, Barselonu, Romu un Kišiņevu, kā arī regulārie reisi no Liepājas uz Hamburgu, Kopenhāgenu un Rīgu.

Pirmo aviosabiedrības airBaltic 2 miljono pasažieri pirms došanās lidojumā sveica airBaltic viceprezidents un ģenerāldirektors Lietuvā Tadas Vizgirda, pasniedzot sertifikātu bezmaksas lidojumam divām personām biznesa klasē jebkurā airBaltic tiešajā maršrutā no Viļņas.

Pērn visa gada laikā airBaltic pārvadāja 1 425 276 pasažieru – t.i. par 37% vairāk nekā 2005. gada laikā, kad aviosabiedrība pārvadāja 1 037 925 pasažierus.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma