Dienas Bizness

 • 25 svētdiena,
  septembris

  Rodrigo, Rauls

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8644

  USD: 1.1214

Ražošana

airBaltic pasažieri varēs reģistrēties automatizēti  4

Šonedēļ darbu sākuši pirmie Latvijas aviosabiedrības airBaltic pasažieru automātiskās reģistrācijas jeb check-in automāti Rīgas lidostā. Jaunie reģistrācijas automāti nodrošina airBaltic pasažieriem iespēju reģistrēties lidojumam, kā arī piereģistrēt savu bagāžu.

airBaltic komercdirektors Jans Lundborgs komentē: "Šādi pasažieru reģistrācijas automāti ir ļoti populāri daudzās pasaules lidostās - tie ir vienkārši, ērti lietojami un palīdz taupīt pasažieru laiku." Viņš piebilst, ka airBaltic ir pirmā aviosabiedrība, kas piedāvā saviem pasažieriem Rīgas lidostā izmantot datorizētos reģistrācijas automātus.

airBaltic pasažieri var reģistrēties lidojumiem uz valstīm, kurās pirms lidojuma nav nepieciešama vīza, kā arī uz valstīm, kurās vīzu iespējams iegādāties lidostā. Izmantojot reģistrācijas automātu, pasažieri var reģistrēties airBaltic tiešajiem lidojumiem, sadarbības (code share) lidojumiem, kurus veic airBaltic, kā arī aviokompānijas SAS lidojumiem.

Patlaban Rīgas lidostā uztādīti pirmie 2 airBaltic reģistrācijas automāti. Šis ir pirmais solis airBaltic pasažieru reģistrācijas automātu ieviešanā. Nākamgad plānots uzstādīt vēl vairākus automātus.

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

FOTO: Wizz Air iepazīstina ar Airbus lidmašīnu A321neo

Zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air kopā ar Airbus piektdien Budapeštas lidostā iepazīstināja ar Airbus lidmašīnu A321neo un uzsāka testēšanas turneju WIZZ pilotiem, informē Wizz Air. Kopš pirmā lidojuma...

Reklāma