Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8442

  USD: 1.0881

Ekonomika

airBaltic pasažieru skaits jūnijā palielinās par 32%

Latvijas aviosabiedrība airBaltic 2010.gada jūnijā ir pārvadājusi 340.5 tūkst. pasažierus (no Rīgas, Viļņas un Tallinas), kas ir par 32% vairāk nekā tajā pašā periodā iepriekšējā gadā.

 Pērn jūnijā airBaltic pārvadāja nedaudz vairāk nekā 258 tūkst. pasažierus. Pirmo reizi airBaltic vēsturē pārvadāto pasažieru skaits mēnesī pārsniedz trīssimt tūkstošus. Rīgas bāzē airBaltic pasažieru skaits šī gada jūnijā ir palielinājies par 31%, salīdzinot ar to pašu periodu iepriekšējā gadā.

 

Savukārt 2010.gada pirmajā pusgadā kopumā airBaltic ir pārvadājusi teju pusotru miljonu pasažierus, kas ir par 22% vairāk nekā 2009.gada attiecīgajā periodā, kad aviosabiedrība pārvadāja par 300 tūkst. pasažieriem mazāk

 

Jūnijā airBaltic ir veikusi 5592lidojumus, kasirpar41% vairāk, salīdzinot ar to pašu periodu iepriekšējā gadā. 2009.gadajūnijāairBalticveica3 965 lidojumus. Savukārt šā gada pirmajos sešos mēnešos kopumā aviosabiedrība ir veikusi26.7 tūkst. lidojumus.Vietu piepildījums airBaltic lidmašīnās 2010.gadajūnijābija 72% - nemainīgs, salīdzinot ar 2009.gada jūniju. Šā gada pirmajos sešos mēnešos vietu piepildījums airBaltic lidmašīnās bija 65% - nemainīgs, salīdzinot ar to pasu periodu iepriekšējā gadā.

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma