Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

airBaltic pasažierus no un uz lidostu turpmāk nogādās arī Nordeka  1

Lai uzlabotu maršruta mikroautobusa AirportExpress servisu, Latvijas nacionālā aviosabiedrība airBaltic uzsāk sadarbību ar pasažieru pārvadātāju Nordeka. AirportExpress savieno starptautisko lidostu Rīga ar pilsētas centru, lielākajām viesnīcām un autoostu.

«Mēs esam gandarīti redzēt uzlabojumus AirportExpress servisā – jaunu mikroautobusu parku, vairāk pieturu pilsētas centrā un pie lielākajām viesnīcām, kā arī labākus savienojumus ar Rīgas Starptautisko autoostu. Šie uzlabojumi ir ļoti svarīgi airBaltic pasažieriem, kas ceļo no vai uz galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs,» norāda airBaltic pārdošanas un mārketinga vecākais viceprezidents Gregorijs Pomerancevs.

Tas nozīmīgi ir airBaltic pasažieriem, kas ceļo no vai uz galamērķiem Eiropā, Skandināvijā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma