Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Foto: LETA

airBaltic pasūtījusi vēl septiņas Bombardier CS300 sērijas lidmašīnas  9

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic pasūtījusi vēl septiņas Bombardier CS300 sērijas lidmašīnas, līdz ar to palielinot kopējo pasūtījumu līdz 20 lidmašīnām, informē aviosabiedrībā.

Līguma par septiņu CS300 lidmašīnu iegādi vērtība pēc kataloga cenām ir aptuveni 506 miljoni ASV dolāru (443 miljoni eiro).
airBaltic izpilddirektors Martins Gauss uzskata, ka 20 pilnīgi jauni CS300 lidaparāti nodrošinās lidsabiedrības biznesa plāna Horizon 2021 īstenošanu, būtiski uzlabojot Baltijas reģiona savienojumus ar Rietumeiropas un Austrumu tirgiem, veicinot Latvijas, Igaunijas un Lietuvas ekonomikas izaugsmi, kā arī radot jaunas darba vietas.

Saistītie raksti

M.Gauss ir pārliecināts, ka CS300 lidmašīnas uzlabos pasažieru ērtības, sekmēs izaugsmi un palīdzēs atvērt jaunus attālākus galamērķus jau šī gada nogalē.

Sākotnējais desmit CS300 lidmašīnu pasūtījums ar iespēju iegādāties vēl desmit tika noslēgts 2012.gada decembrī. 2014.gada februārī tika publiskots nākamais darījums par vēl trīs lidmašīnu iegādi.

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma