Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

airBaltic piedāvā reģistrēties lidojumam 5 dienas pirms reisa

Sākot ar šā gada maiju, Latvijas lidsabiedrība airBaltic ievieš uzlabojumus interneta un mobilās reģistrācijas sistēmā, piedāvājot pasažieriem reģistrēties lidojumam piecas dienas iepriekš.

Uzlabojumu klāsts ir ieviests pašapkalpošanās reģistrācijai, šāds pakalpojums ir pieejams vietnē www.airBaltic.com un mobilajās ierīcēs. Reģistrācija internetā tagad pieejama piecas dienas (118 stundas) pirms plānotā reisa izlidošanas, iepriekšējo trīs dienu vietā. Reģistrācija internetā ir pieejama līdz brīdim, kad lidostā tiek slēgts reģistrēšanās sektors. Veicot  reģistrāciju internetā, pasažieri, kuriem nav reģistrējamās bagāžas, var doties tieši uz lidostas drošības kontroles punktu. Savukārt pasažieriem, kuriem ir reģistrējamā bagāža, tā ir jānodod tam speciāli paredzētā vietā.

Saistītie raksti

Pasažieriem, kuri vēlas izmantot personalizētu reģistrāciju lidostā, šis pakalpojums tiek piedāvāts par 30 EUR. Bezmaksas reģistrāciju iespējams veikt Pašreģistrācijas automātos, kas pieejami Rīgas, Stokholmas un Kopenhāgenas lidostās.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma