Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic, atsaucoties uz klientu pieprasījumu, jūlijā sāks piedāvāt vairāk ekonomiskās un pamata klases sēdvietas uz populāriem atpūtas galamērķiem Vidusjūras un Melnās jūras piekrastē, kā arī uz īsākiem reģionālajiem reisiem.

Tādējādi airBaltic klientiem būs pieejamas gandrīz pusmiljons papildu sēdvietas gadā uz tādiem galamērķiem kā Barselona, Atēnas, Dublina, Stambula, Odesa, Simferopole, Telaviva un citiem.

Mihaels Grimme (Michael Grimme), airBaltic pārdošanas un mārketinga vecākais viceprezidents, skaidro: «No mūsu klientiem vienmēr bijis augsts pieprasījums pēc populārajiem galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS valstīs. Lai uz tādiem galamērķiem kā Barselona, Atēnas, Dublina, Stambula, Odesa, Simferopole, Telaviva un citiem mēs varētu saviem klientiem piedāvāt vairāk sēdvietu katrā lidmašīnā, mēs rūpīgi izvērtējām, kāda ir proporcija starp ekonomiskās un biznesa klases sēdvietām mūsu piedāvājumā. Mēs esam ļoti rūpīgi pielāgojuši biznesa klasi un tās nosacījumus divdesmit populāros maršrutos, lai ekonomiskās un pamata klases ceļotājiem papildus piedāvātu gandrīz pusmiljonu sēdvietu gadā par pieņemamām cenām.»

Papildu sēdvietas ekonomiskajās un pamata klasēs tiek ieviestas un biznesa klases nosacījumi tiek mainīti, sākot ar jūliju maršrutos no Rīgas uz Atēnām, Barselonu, Dublinu, Stambulu, Odesu, Simferopoli, Telavivu, Helsinkiem, Lapēnrantu, Palangu, Turku, Tallinu, Viļņu, Kauņu, Tamperi, Vāsu, Bergenu, Billundu, Olesunnu un Stavangeru.

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju. airBaltic flotē ir trīsdesmit četras lidmašīnas: sešas Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300, divas Boeing 757-200, desmit Fokker 50, un astoņas Bombardier Q400Next Gen. airBaltic veic tiešos lidojumus no trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgas, Viļņas un Tallinas.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra