Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

airBaltic plāno samazināt reisu skaitu no Tallinas  1

Tikai neilgu laiku pēc skaļā paziņojuma par nostiprināšanos Igaunijas aviācijas tirgū, Latvijas kompānija airBaltic tuvākajā nākotnē plāno atcelt lielāko daļu tiešo lidojumu no Tallinas, kā arī samazināt lidojumu skaitu no citām vietām, raksta novosti.err.ee.

Ceturtdien, 16. septembrī atbilstoši postimees rakstītajam - uzņēmuma interneta mājas lapā bija informācija par tiešo lidojumu rezervāciju no Tallinas uz Rīgu, Viļņu, Stokholmu, Turku/Oulu un Lapēnrantu, bet šie maršruti grafikā nav redzami no 1. oktobra, bet reisi uz Stokholmu, Turku /Oulu – no novembra sākumā.

airBaltic Komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags īsā telefonintervijā paskaidroja, ka reisu samazināšana ziemā ir dabisks process, jo samazinās pasažieru skaits. Tajā pašā laikā uzsverot, ka aviosabiedrība no pasažieriem nevēlas pieprasīt lielāku naudu par mazāk populāriem ceļojuma galamērķiem.

Par samazināto lidojumu skaitu pārsteigts ir Tallinas lidostas vadītājs Reins Loiks, kurš neizprot, kāpēc tie tiek slēgti, ja vēl nesen tika veiktas lielas PR aktivitātes šajā jomā.

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma