Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

airBaltic plāno samazināt reisu skaitu no Tallinas  1

Tikai neilgu laiku pēc skaļā paziņojuma par nostiprināšanos Igaunijas aviācijas tirgū, Latvijas kompānija airBaltic tuvākajā nākotnē plāno atcelt lielāko daļu tiešo lidojumu no Tallinas, kā arī samazināt lidojumu skaitu no citām vietām, raksta novosti.err.ee.

Ceturtdien, 16. septembrī atbilstoši postimees rakstītajam - uzņēmuma interneta mājas lapā bija informācija par tiešo lidojumu rezervāciju no Tallinas uz Rīgu, Viļņu, Stokholmu, Turku/Oulu un Lapēnrantu, bet šie maršruti grafikā nav redzami no 1. oktobra, bet reisi uz Stokholmu, Turku /Oulu – no novembra sākumā.

airBaltic Komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags īsā telefonintervijā paskaidroja, ka reisu samazināšana ziemā ir dabisks process, jo samazinās pasažieru skaits. Tajā pašā laikā uzsverot, ka aviosabiedrība no pasažieriem nevēlas pieprasīt lielāku naudu par mazāk populāriem ceļojuma galamērķiem.

Par samazināto lidojumu skaitu pārsteigts ir Tallinas lidostas vadītājs Reins Loiks, kurš neizprot, kāpēc tie tiek slēgti, ja vēl nesen tika veiktas lielas PR aktivitātes šajā jomā.

Jaunākās ziņas kategorijā

Krievija līdz 2020.gadam pārorientēs visas kravas no Baltijas uz savām ostām

Krievija līdz 2020.gadam pārorientēs visas kravas no Baltijas uz savām ostām  6

Visas Krievijas kravas, kas pašlaik tiek pārkrautas Baltijas valstu ostās, līdz 2020.gadam ir jāpārorientē uz Krievijas ostām, raksta Interfax. Tāds uzdevums apspriests sanāksmē, kuru otrdien organizēja Krievijas prezidenta...

Reklāma