Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

airBaltic plāno samazināt reisu skaitu no Tallinas  1

Tikai neilgu laiku pēc skaļā paziņojuma par nostiprināšanos Igaunijas aviācijas tirgū, Latvijas kompānija airBaltic tuvākajā nākotnē plāno atcelt lielāko daļu tiešo lidojumu no Tallinas, kā arī samazināt lidojumu skaitu no citām vietām, raksta novosti.err.ee.

Ceturtdien, 16. septembrī atbilstoši postimees rakstītajam - uzņēmuma interneta mājas lapā bija informācija par tiešo lidojumu rezervāciju no Tallinas uz Rīgu, Viļņu, Stokholmu, Turku/Oulu un Lapēnrantu, bet šie maršruti grafikā nav redzami no 1. oktobra, bet reisi uz Stokholmu, Turku /Oulu – no novembra sākumā.

airBaltic Komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags īsā telefonintervijā paskaidroja, ka reisu samazināšana ziemā ir dabisks process, jo samazinās pasažieru skaits. Tajā pašā laikā uzsverot, ka aviosabiedrība no pasažieriem nevēlas pieprasīt lielāku naudu par mazāk populāriem ceļojuma galamērķiem.

Par samazināto lidojumu skaitu pārsteigts ir Tallinas lidostas vadītājs Reins Loiks, kurš neizprot, kāpēc tie tiek slēgti, ja vēl nesen tika veiktas lielas PR aktivitātes šajā jomā.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma