Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Foto: Dienas mediju arhīvs

airBaltic sāk taupīt; pasažieriem nepiedāvā drukāto presi  4

Latvijas nacionālā lidsabiedrībā airBaltic nākamnedēļ plāno iepazīstināt ar savu jauno biznesa plānu, tomēr jau pašlaik ekonomisku apsvērumu dēļ lidsabiedrības pasažieriem lidojumos vairs netiek piedāvāta drukātā prese, Db.lv apstiprināja airBaltic Korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Viņš norādīja, ka preses pārvadāšanas izmaksas veido ne tikai pašu avīžu iegāde, bet arī to uzlikšanas un noņemšanas izmaksas, kā arī papildus izmaksas, ko veido katrs lidmašīnas pārvadātais kilograms, norādīja J. Vanags.

Saistītie raksti

J. Vanags uzsvēra, ka pasažieriem 2,5 līdz trīs stundu garos lidojumos kā alternatīva tiek piedāvāti iPad, kas biznesa klases pasažieriem ir bezmaksas, bet ekonomiskās klases pasažieri tos var izīrēt. Ik mēnesi airBaltic lidojumos iPad tiek izmantoti 30 tūkstošus stundu.

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma