Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

airBaltic šogad radītas 400 jaunas darba vietas  12

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic un saistītie uzņēmumi šogad jau pieņēmuši teju 400 jaunus darbiniekus.

Kopš 2010. gada sākuma airBaltic kopā ar saistītajiem uzņēmumiem radījuši teju 400 jaunas darba vietas. airBaltic ik gadu nodrošina arī ap 50 vasaras prakses vietām Latvijas skolēniem un studentiem, taču šo iespēju izmanto arī Baltijas, Skandināvijas un Rietumeiropas jaunieši.

Aviokompānija šogad darbā pieņēmusi 50 stjuartus no Latvijas, tomēr pēdējās dienās aizsākusies vētraina viedokļu apmaiņa par airBaltic paziņojumu meklēt darbiniekus ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. «Mēs pilnībā piekrītam dažu politiķu izteiktajam viedoklim – tas ir absurds, ka augsta bezdarba apstākļos nav iespējams atrast starptautiskajām aviācijas prasībām atbilstošus kandidātus, jo liela daļa ir devusies uz ārvalstīm. Mēs tāpēc vēlamies aicināt ekonomikas ministru un izglītības ministri uz diskusiju, kā uzlabot esošo situāciju. airBaltic politika ir piesaistīt darbā labākos un profesionālākos speciālistus, un mēs šādu pieeju saglabāsim arī turpmāk,» tā airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks.

Saistītie raksti

Tā kā airBaltic ir starptautiska kompānija, tās darba valoda ir angļu. Uzņēmumā šobrīd strādā 25 nacionalitāšu pārstāvji.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma