Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

airBaltic šogad radītas 400 jaunas darba vietas  12

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic un saistītie uzņēmumi šogad jau pieņēmuši teju 400 jaunus darbiniekus.

Kopš 2010. gada sākuma airBaltic kopā ar saistītajiem uzņēmumiem radījuši teju 400 jaunas darba vietas. airBaltic ik gadu nodrošina arī ap 50 vasaras prakses vietām Latvijas skolēniem un studentiem, taču šo iespēju izmanto arī Baltijas, Skandināvijas un Rietumeiropas jaunieši.

Aviokompānija šogad darbā pieņēmusi 50 stjuartus no Latvijas, tomēr pēdējās dienās aizsākusies vētraina viedokļu apmaiņa par airBaltic paziņojumu meklēt darbiniekus ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. «Mēs pilnībā piekrītam dažu politiķu izteiktajam viedoklim – tas ir absurds, ka augsta bezdarba apstākļos nav iespējams atrast starptautiskajām aviācijas prasībām atbilstošus kandidātus, jo liela daļa ir devusies uz ārvalstīm. Mēs tāpēc vēlamies aicināt ekonomikas ministru un izglītības ministri uz diskusiju, kā uzlabot esošo situāciju. airBaltic politika ir piesaistīt darbā labākos un profesionālākos speciālistus, un mēs šādu pieeju saglabāsim arī turpmāk,» tā airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks.

Tā kā airBaltic ir starptautiska kompānija, tās darba valoda ir angļu. Uzņēmumā šobrīd strādā 25 nacionalitāšu pārstāvji.

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma