Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8442

  USD: 1.0881

Ekonomika

airBaltic stjuartus meklēs Somijā  1

Slikto angļu valodas zināšanu dēļ airBaltic nespēj atrast stjuartus Latvijā, tāpēc piemērotu darbinieku meklējumos vērsīsies pie kaimiņvalstīm.

 To pavēstīja airBaltic prezidents Bertolds Fliks. «Paradoksāli, ka Latvijā ir augsts bezdarba līmenis, bet mēs piemērotus darbiniekus nevaram atrast. Tāpēc stjuartus meklējam jau Lietuvā un Igaunijā un drīz sāksim meklēt arī Somijā,» sacīja B. Fliks, piebilstot, ka pozitīvā Latvijas darba tirgus tendence ir tāda, ka darbinieki savam darba devējam palikuši uzticīgāki.

airBaltic piemērotu darbinieku trūkuma iemesls esot sliktās angļu valodas zināšanas, kā arī fakts, ka daudzi stjuarta darbam piemēroti cilvēki ir jau izbraukuši no valsts. Latvijas nacionālā aviokompānija algas stjuartiem krīzes laikā samazinājusi neesot. «Tas varbūt izklausās ciniski, bet mēs pelnām uz to cilvēku rēķina, kas no valsts izbrauc. Pie viņiem lido ģimenes locekļi un draugi, viņi arī nodrošina mums lielāku pasažieru pieplūdumu valsts svētku dienās,» skaidroja B. Fliks.

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  15

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma