Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  oktobris

  Amanda, Kaiva, Amanta

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

airBaltic stjuartus meklēs Somijā  1

Slikto angļu valodas zināšanu dēļ airBaltic nespēj atrast stjuartus Latvijā, tāpēc piemērotu darbinieku meklējumos vērsīsies pie kaimiņvalstīm.

 To pavēstīja airBaltic prezidents Bertolds Fliks. «Paradoksāli, ka Latvijā ir augsts bezdarba līmenis, bet mēs piemērotus darbiniekus nevaram atrast. Tāpēc stjuartus meklējam jau Lietuvā un Igaunijā un drīz sāksim meklēt arī Somijā,» sacīja B. Fliks, piebilstot, ka pozitīvā Latvijas darba tirgus tendence ir tāda, ka darbinieki savam darba devējam palikuši uzticīgāki.

Saistītie raksti

airBaltic piemērotu darbinieku trūkuma iemesls esot sliktās angļu valodas zināšanas, kā arī fakts, ka daudzi stjuarta darbam piemēroti cilvēki ir jau izbraukuši no valsts. Latvijas nacionālā aviokompānija algas stjuartiem krīzes laikā samazinājusi neesot. «Tas varbūt izklausās ciniski, bet mēs pelnām uz to cilvēku rēķina, kas no valsts izbrauc. Pie viņiem lido ģimenes locekļi un draugi, viņi arī nodrošina mums lielāku pasažieru pieplūdumu valsts svētku dienās,» skaidroja B. Fliks.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma