Sākot ar nākamā gada 1. janvāri Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Čehijas galvaspilsētu Prāgu.

Aviokompānija norāda, ka jaunais maršruts nodrošinās ērtu ceļošanu starp divām valstu galvaspilsētām, kā arī ērtus tranzīta savienojumus caur  Rīgu  uz  galamērķiem  Skandināvijā, Krievijā un NVS valstīs.

airBaltic veiks lidojumus no Rīgas uz Prāgu trīs reizes nedēļā – otrdienās, ceturtdienās un sestdienās. Lidojumi tiks veikti ar Bombardier Q400 Next Gen lidmašīnu, un paredzēts, ka tie ilgs aptuveni divas stundas un desmit minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs sākot no 49 latiem. Cenā iekļauti lidostu nodokļi un transakcijas maksa.

«airBaltic ReShape biznesa plāna ietvaros mēs koncentrējamies uz maršrutiem, kur ir augsts pieprasījums pēc biļetēm. Šī  iemesla  dēļ  mēs jau  uz  šo  ziemas  sezonu  palielinājām  lidojumu  skaitu  12  maršrutos,  kas  savieno  Rīgu  ar galamērķiem, kur  pieprasījums  ir  mazāks,  tādēļ  mums  ir  pieejamas  lidmašīnas  jaunu  maršrutu  atvēršanai, nepalielinot  darbības  apjomu.  Kopumā  mēs  plānojam  atvērt  sešus  jaunus  maršrutus nākamajā  vasarā,  par  savu  lēmumu  paziņosim  tiklīdz  veiksmīgi  tiks  noslēgtas  pārrunas ar  mūsu  partneriem,» sacīja lidsabiedrības izpilddirektors Martins Gauss. 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra