Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  aprīlis

  Jurģis, Juris, Georgs

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8372

  USD: 1.0698

Ekonomika

airBaltic uzsāk ziemas sezonu

Sākot no šā gada 28. oktobra līdz 2008. gada 29. martam stāsies spēkā airBaltic ziemas sezonas lidojumu saraksts ar diviem jauniem galamērķiem un palielinātu lidojumu skaitu deviņos maršrutos.

Ziemas sezonā airBaltic kopumā veiks 37 tiešos lidojumus no Rīgas, 18 no Viļņas, savukārt no Liepājas - 3 tiešos lidojumus, liecina aviosabiedrības sniegtā informācija.

airBaltic atklās divus jaunus maršrutus - no Rīgas uz Oulu Ziemeļsomijā un Taškentu Uzbekistānā. Lidojumus uz Oulu aviokompānija veiks trīs reizes nedēļā, savukārt uz Taškentu - divas reizes nedēļā.  Attiecīgi biļešu cenas būs, sākot no  LVL 13,60 un LVL 99,00 vienā virzienā (ieskaitot lidostu nodevas).

Papildus tam aviokompānija ir palielinājusi lidojumu skaitu maršrutos uz Minheni (8 reizes nedēļā), Gomeļu (5 reizes nedēļā), Gēteborgu (6 reizes nedēļā), Stambulu (4 reizes nedēļā), Oslo (13 reizes nedēļā), Berlīni (13 reizes nedēļā), Vīni (5 reizes nedēļā), Viļņu (16 reizes nedēļā), Cīrihi (4 reizes nedēļā).

airBaltic arī piedāvās lidojumus uz Ēģiptes kūrortpilsētu Hurgadu trīs reizes nedēļā visas ziemas sezonas laikā.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Valdība liek šķēršļus tranzītam

Valdība liek šķēršļus tranzītam  12

Uz nacionālās drošības riskiem baltītais valdības liegums Ventspils brīvostai piedalīties Nord Stream 2 projektā atstāj komersantus neziņā «Valdības lēmumi ir saistoši visām fiziskajām un juridiskajām personām Latvijā,»...

Reklāma