Aviokompānija airBaltic 26.oktobrī uzsāk ziemas sezonu ar četriem jauniem maršrutiem. 

Jaunie maršruti Viļņa-Amsterdama un Tallina-Parīze stiprina airBaltic Baltijas reģiona savienojumus ar Rietumeiropu un galamērķiem visā pasaulē. Aviokompānijā norāda, ka Rīga-Maskava Vnukova maršruts, kas tiek izpildīts sadarbībā ar Transaero, papildinās pašreizējos lidojumus uz Šeremetjevas un Domodedovas lidostām, piedāvājot papildu ceļošanas iespējas uz šo pilsētu vai tālākiem galamērķiem. Savukārt Poprada ir airBaltic jaunais slēpošanas galamērķis.

Uzsākot ziemas sezonu, airBaltic stiprinājusi Baltijas valstu savienojumus ar Eiropu un tālākiem galamērķiem, uzsākot tiešos lidojumus no Tallinas uz Parīzi, kā arī no Viļņas uz Amsterdamu. airBaltic no Rīgas ieviesusi jaunus maršrutus uz Maskavas Vnukovas lidostu, kā arī piedāvā jaunu ziemas brīvdienu galamērķi - Popradu Slovākijas Tatros.

airBaltic ziemas sezonā arī uzlabojusi pakalpojumu, nodrošinot lielākas lidmašīnas maršrutos ar augstu pieprasījumu un nosakot ērtākus izlidošanas laikus ziemas brīvdienu maršrutos no Rīgas uz Cīrihi, Vīni, Minheni un citām pilsētām.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra