Dienas Bizness

 • 24 pirmdiena,
  oktobris

  Renāte, Modrīte, Mudrīte

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

airBaltic uzsāks lidojumus uz Stambulas Sabihas Gekčenas lidostu

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic no 31. marta uzsāks lidojumus no Rīgas uz Stambulas Sabihas Gekčenas starptautisko lidostu.

airBaltic komercdirektors Mihaels Grimme norādīja, ka, pārceļot lidojumus uz Stambulas Sabihas Gekčenas lidostu, lidsabiedrība var uzlabot lidojumu grafiku un lidojumu savienojumus caur Rīgu ceļotājiem no/uz Baltijas valstīm, Skandināvijas, Krievijas un NVS valstīm.

Saistītie raksti

Lidsabiedrība no Rīgas uz Stambulas Sabihas Gekčenas lidostu lidojumus veiks katru dienu. Lidojumus aviokompānija veiks ar Boeing 737 – 300 lidmašīnu, un tie ilgs aptuveni divas stundas un piecpadsmit minūtes. 

Uzsākot lidojumus uz Stambulas Sabihas Gekčenas lidostu, tās pārvaldes kompānija airBaltic klientiem piedāvās bezmaksas autobusa pakalpojumus nokļūšanai no lidostas uz Taksima laukumu.

airBaltic no Rīgas veic tiešos lidojumus uz 60 galamērķiem. Līdz šim lidsabiedrība airBaltic lidoja uz Stambulas Ataturka lidostu.
 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvija var pārņemt kravas uz Kaļiņingradu

Latvija var pārņemt kravas uz Kaļiņingradu  19

«Šodien ir iespēja iegūt Latvijas tranzīta koridoram papildu 9 milj. tonnu kravu – tās ir kravas, kas pašlaik caur Baltkrieviju un Lietuvu iet uz Kaļiņingradu,» saka Euro Rail Trans valdes loceklis un līdzīpašnieks Ainārs Šlesers...

Reklāma