Latvijas nacionālās aviokompānijas valdes locekļiem Lailai Odiņai un Vitoldam Jakovļevam stājoties amatā bijušas attiecīgi 280 tūkstošu un 44 tūkstošu eiro lielas parādsaistības, lieciena Valsts ieņēmumu dienesta publiskojamo datu bāzē pieejamās amatpersonu deklarācijas.

airBaltic līdzšinējā operāciju vadības direktore Laila Odiņa, kas nesen tika iecelta lidsabiedrības valdē, stājoties amatā deklarējusi 280 tūkstošus eiro lielas parādsaistības, kā arī uzkrājumus 20,9 tūkstošu latu un 31 tūkstoša eiro apmērā.

Otrs airBaltic valdes loceklis Vitolds Jakovļevs stājoties amatā deklarējis parādsaistības 44,13 tūkstošu eiro apmērā, kā arī uzkrājumus 1550 latu un 10 tūkstošu eiro apmērā.

Laila Odiņa skaidrā naudā uzkrājusi divus tūkstošus latu, AS Swedbank viņa uzkrājusi 900 latus un 15 tūkstošus eiro, bet Nordea bank Finland Plc Latvijas filiālē uzkrāti 18 tūkstoši latu un 16 tūkstoši eiro.

Vitolds Jakovļevs skaidrā naudā uzkrājis piecus simtus latu, AS Swedbank viņš uzkrājis 1050 latus, bet Nordea bank Finland Plc Latvijas filiālē uzkrāti 10 tūkstoši latu.

airBaltic valdes loceklei L. Odiņai pieder arī 100 kapitāldaļas SIA AOC 1000 latu vērtībā, kā arī 49 kapitāldaļas SIA GA Products & Services 2940 latu vērtībā.

Latvijas nacionālās lidasabiedrības valdes loceklim V. Jakovļevam pieder 100 kapitāldaļas SIA Divi procenti 2000 latu vērtībā, kā arī 100 kapitāldaļas SIA NRLT 1000 latu vērtībā. V. Jakovļevs izsniedzis arī aizdevumu 73 tūkstošu latu apmērā. Valdes loceklis deklarācijā norādījis, ka viņam pieder arī dzīvoklis Rīgā.

Savukārt L. Odiņa deklarācijā norāda, ka viņai pieder privātmāja un dzīvoklis Rīgā, kā arī 2010. gadā reģistrēta BMW markas vieglā automašīna.

Db.lv jau vēstīja, ka airBaltic valdē ir trīs locekļi – operatīvās vadības direktori Lailu Odiņu un finanšu direktoru Vitoldu Jakovļevu padome ievēlēja jau oktobra sākumā pēc tam, kad divi galvenie akcionāri – Latvijas valdība un Baltijas Aviācias Sistēmas pieņēma lēmumu par 152 miljonu eiro ieguldīšanu airBaltic kapitālā.

Savukārt par airBaltic jauno jauno izpilddirektoru un valdes priekšsēdētāju padome oktobrī izvēlējās Martinu Gausu (Martin Gauss).

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra