Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic vasaras sezonu uzsāks ar palielinātu lidojumu skaitu aviokompānijas maršrutu tīklā uz Eiropu, Tuvajiem Austrumiem, Krieviju un NVS valstīm, kā arī galamērķu Vidusjūras, Kaspijas jūras un Melnās jūras krastos atgriešanos lidojumu sarakstā.

«Šovasar mēs piedāvāsim labākus savienojumus uz pilsētām, kuras iespējams apmeklēt vienas dienas laikā. Papildus tiem, airBaltic palielinājusi lidojumu skaitu līdz diviem lidojumiem dienā uz/no Amsterdamas, Briseles, Minhenes un Vīnes,» sacīja airBaltic izpilddirektors Martins Gauss.

Viņš norādīja, ka arī Eiropā, Skandināvijā un NVS valstīs būs papildu reisi, lai nodrošinātu ērtāku ceļošanu biznesa pasažieriem. «Pasažieri, kuri dodas atpūtas braucienos, varēs izbaudīt populāru vasaras galamērķu Vidusjūras, Kaspijas jūras un Melnās jūras krastos atgriešanos lidojumu sarakstā,» sacīja M. Gauss.

Vasaras lidojumu sarakstā atgriezīsies tādi galamērķi kā Venēcija, Atēnas, Budapešta, Nica, Dublina, Kišiņeva un citas pilsētas Vidusjūras, Kaspijas jūras un Melnās jūras krastos. Lidsabiedrība norāda, ka uzlabos piedāvājumu gan vietējiem pasažieriem, gan tiem, kuri ceļo caur Rīgu tranzītā uz/no 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs.

Db.lv jau vēstīja, ka airBaltic no 74 galamērķiem pērn šovasar dosies vien uz 60, līdz ar to teju par piektdaļu samazinot maršrutu tīklu, kas atstās arī būtisku iespaidu uz lidostas statistiku. Piemēram, reisi uz Madridi ir pārtraukti jau labu laiku.
 

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra