Dienas Bizness

 • 29 ceturtdiena,
  septembris

  Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8621

  USD: 1.1225

Ražošana

airBaltic vēršas Konkurences padomē pret Statoil  4

Latvijas aviosabiedrība airBaltic vērsusis ar iesniegumu Konkurences padomē, lai pārbaudītu Statoil iespējamu ļaunprātīgu dominējošā stāvokļa izmantošanu Rīgas lidostā.

Statoil ir viens no lidsabiedrības airBaltic degvielas piegādātājiem Rīgas lidostā. Abu kompāniju starpā par degvielas piegādi ir noslēgts līgums, kuram tuvojas beigu termiņš. Sarunās par jauna līguma nosacījumiem degvielas piegādātājs Statoil tīkojot iekasēt par gandrīz 15% augstāku maksu nekā pērn no lidsabiedrības par loģistikas pakalpojumiem – degvielas pievešanu, uzglabāšanu un uzpildīšanu lidmašīnās, informē airBaltic. Degvielas loģistikas jeb apstrādes pakalpojuma maksa neesot piesaistīta pašas degvielas cenai tirgū. Tāpēc airBaltic vērsies Konkurences padomē, lai pārbaudītu Statoil iespējamo ļaunprātīgu dominējošā stāvokļa izmantošanu Rīgas lidostā. Uzzināt Statoil viedokli Db pašlaik neizdevās.

(Foto: Vitālijs Stīpnieks, Eva Šavdine, Db)(Foto: Vitālijs Stīpnieks, Eva Šavdine, Db)Aviokompānija Rīgas bāzē pašlaik piedzīvojot strauju izaugsmi un līdz ar to kāpinot arī degvielas piegādātāja apgrozījumu. 2009.gada janvārī-augustā airBaltic Rīgas bāzē lidojumu skaitu palielinājis par +21%, salīdzinājumā ar to pašu periodu pērn.

Jaunākās ziņas kategorijā

Krievija līdz 2020.gadam pārorientēs visas kravas no Baltijas uz savām ostām

Krievija līdz 2020.gadam pārorientēs visas kravas no Baltijas uz savām ostām  6

Visas Krievijas kravas, kas pašlaik tiek pārkrautas Baltijas valstu ostās, līdz 2020.gadam ir jāpārorientē uz Krievijas ostām, raksta Interfax. Tāds uzdevums apspriests sanāksmē, kuru otrdien organizēja Krievijas prezidenta...

Reklāma