Dienas Bizness

 • 28 otrdiena,
  februāris

  Skaidrīte, Justs, Skaidra

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8528

  USD: 1.0587

Ražošana

airBaltic zemākās cenu klases biļetes - arī tālākpārdošanā

No šodienas, 18.februāra, Latvijas aviosabiedrības airBaltic biļetes zemākajās cenu klasēs (e-deserta biļetes) varēs iegādāties arī aviobiļešu tirdzniecības vietās, tūrisma aģentūrās un ceļojumu portālos, liecina aviokompānijas sniegtā informācija medijiem. Līdz šim tās bija pieejamas vienīgi kompānijas interneta mājaslapā www.airbaltic.com.

"Biļešu tirdzniecība ar tūrisma aģentūru un citu izplatīšanas sistēmu starpniecību ir dārgāka, nekā to tiešā pārdošana aviokompānijas interneta mājaslapā. Tādēļ aviobiļešu cenas tiek pārstrukturētas tā, lai biļetes airBaltic interneta mājaslapā katrā cenu klasē būtu par līdz pat LVL 7 (EUR 10) lētākas nekā citos to izplatīšanas kanālos," skaidro aviokompānija.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks: "Ar šo cenu pārstrukturēšanu mēs vēlreiz vēlamies uzsvērt, ka internets ir ne tikai ērtākais, bet arī lētākais biļešu iegādes veids."

airBaltic biļešu cenu nosakot pieprasījums – jo laicīgāk iegādāta biļete un mazāk izpirktu vietu lidmašīnā, jo lētāks lidojums.

Komentāri

Reklāma