Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Aiztur taksometra vadītāju aizdomās par narkotiku tirdzniecību

Vakar Rīgā likumsargi pēc ilgstošas izmeklēšanas darbībām nāca uz pēdām un aizturēja kādu taksometra vadītāju aizdomās par nelikumīgu narkotisko vielu realizāciju.

Trešdien, 26. septembrī Bāriņu ielā Rīgas reģiona iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Ceļu policistiem aizturēja kādu privāto taksometra vadītāju, kurš, iespējams, bija narkotisko vielu reibumā. Likumsargi vīrieša automašīnā atrada vienu iepakojumu narkotiskās vielas, kas pēc ekspertīzes veikšanas satur vairāk nekā 0,5 gramus metamfetamīna.

Saistītie raksti

Rīgas policijas darbiniekiem jau iepriekš bija informācija par to, ka aizdomās turamais iespējams veic narkotiku tirdzniecību savā automašīnā. Vīrietis ar privāto automašīnu veic taksometra pakalpojumus.

Aizturētais ir dzimis 1975.gadā un jau agrāk sodīts par noziedzīgām darbībām. Vīrietis savu vainu narkotiku tirdzniecībā noliedz.
Pret aizdomās turēto vīrieti sākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu realizāciju.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma