Dienas Bizness

 • 24 piektdiena,
  februāris

  Diāna, Dina, Dins

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8463

  USD: 1.0573

Ražošana

Aiztur vīrieti, kurš ziņoja par spridzekli lidostā Rīga

Uzreiz pēc pārbaudes veikšanas, kad tika konstatēts, ka spridzināšanas draudi lidostā Rīga nav bijuši reāli, tika uzsākts kriminālprocess par apzināti nepatiesu ziņu sniegšanu.

Izmeklētājiem bija nepieciešama aptuveni pusotra diennakts, lai izskaitļotu un aizturētu 1981.gadā dzimušo rīdzinieku, ziņo Valsts policija.

Kā vēstīts, draudu zvans tika saņemts ap plkst.7. Darbs lidostā tika pārtraukts, cilvēki tika evakuēti, bet reisi tika kavēti. Sprādzienbīstamu priekšmetu tajā neatrada.

Noskaidrots, ka aizdomās turētais agrāk tiesāts par zādzību un noziegumiem narkotiku aprites jomā, bet šobrīd vīrietis atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Pēc pirmdienas plašās publicitātes par viltus zvanu, ir aktivizējušies vēl divi zvanītāji - viens ziņojis par spridzekli Viļānu stacijā, bet otrs par spridzekli kādā Rīgas skolā. Viļānu «telefonhuligāns» vēl tiek meklēts, bet par spridzekli skolā ziņojis skolēns, kurš aizturēts. Arī nepilngadīgajam par šo neizdevušos joku draud kriminālatbildība.

Par šādu zvanu veikšanu draud kriminālatbildība un reāla brīvības atņemšana, kā arī cietušais var pieprasīt zaudējumu atlīdzību, kas reizēm var būt mērāma pat tūkstošos.

 

Komentāri

Reklāma