Dienas Bizness

 • 28 trešdiena,
  septembris

  Sergejs, Svetlana, Lana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8641

  USD: 1.1220

Ražošana

Akcija: pirms lido kā raķete novēli savus orgānus (video)  11

Apzinoties, ka tradicionālie reklāmas veidi agresīvos autobraucējus nereti atstāj vienaldzīgus, CSDD sadarbībā ar Valsts policiju un Latvijas Transplantācijas centru uzsāk akciju Orgānu donori. Tās mērķis likt agresīviem cilvēkiem aizdomāties un uzlūkot nāvi ar citām acīm.

"Ja kāds brauc kā traks, tad arī brauks kā traks. Reklāma viņu neizmācīs. Tomēr agri vai vēlu var notikt nelaime. Tāpēc aicinām domāt un ieklausīties! Kamēr pārgalvīgie autobraucēji ik dienas rotaļājas ar savu veselību un dzīvību - ne velti tautā viņus dēvē par "orgānu donoriem" - Latvijā ir cilvēki, kuri gaida rindā uz nieres un sirds transplantāciju.

Šie cilvēki atdotu visu, lai viņi paši varētu pieņemt lēmumu - dzīvot vai mirt, vienkārši izvēloties pareizu braukšanas ātrumu. Tāpēc CSDD un Latvijas Transplantācijas centrs aicina: izdari labu darbu - pirms lido kā raķete, novēli savus iekšējos orgānus viņiem - cilvēkiem, kuri gaida savu kārtu sirds vai nieru transplantācijas operācijai."

Jaunākās ziņas kategorijā

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu

FOTO: Bombardier Rīgā prezentē jauno CS300 lidmašīnu    2

Latvijas lidsabiedrība airBaltic vēl šogad no Kanādas uzņēmuma Bombardier saņems pirmās divas jaunās CS300 lidmašīnas, prezentējot jauno CS300 lidmašīnas modeli, šodien Rīgā sacīja Bombardier viceprezidents Robs Devārs. Pirmo jauno...

Reklāma