Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Al-Qaeda uzbrukusi lidmašīnai, kas lidojusi no Kipras

Lidmašīna, kas bija ceļā no Kipras uz Turcijas pilsētu Stambulu bijusi spiesta nosēsties citā Turcijas vietā Antālijā, jo tai pa ceļam uzbrukuši divi gaisa pirāti, vēsta BBC. Daži pasažieri un apkalpe joprojām atrodas lidmašīnā kopā ar uzbrucējiem, kuriem ir spridzeklis.

Gaisa pirāti, kuri runājuši arābu valodā, gribējuši, lai lidmašīna lido uz Irānas galvaspilsētu Teherānu.

Lidmašīnā atradušies 136 pasažieri un seši apkalpes locekļi, kad tā izlidojusi no Kipras.

Lidmašīna jau divas stundas bija lidojusi, kad divi vīrieši pēkšņi centušies iekļūt pilota kabīnē. Kad viņiem tas nav izdevies, vīrieši pieprasījuši, lai lidmašīna lido uz Irānu. Taču piloti to nosēdinājuši Antālijā, jo lidmašīnai neesot pietikusi degvielai, lai aizlidotu līdz Irānai. Kā vēsta Reuters, pilotiem izdevies izkļūt no lidmašīnas, bet uzbrucēji pašlaik pieprasot, lai tie atgrieztos.

Arī vairumam pasažieru pēc lidmašīnas nosēšanās izdevies izbēgt, atverot avārijas durvis un izlecot no lidmašīnas. Tiek pieļauta arī versija, ka uzbrucēji pasažierus atbrīvojuši. Tikai daži pasažieri, apkalpes locekļi un gaisa pirāti palikuši lidmašīnā.

Patlaban mediju rīcībā esošā informācija liecina, ka pirātiem nav ieroču, bet viņiem ir spridzeklis.

Izbēgušie pasažieri medijiem stāstījuši, ka uzbrucēji bijuši gara auguma, ar tumšu ādas krāsu, runājuši arābu valodā un teikuši, ka pārstāv teroristu organizāciju al-Qaeda.

Rakstu angļu valodā var lasīt BBC mājaslapā internetā. Raksts par uzbrukumu lidmašīnai lasāms arī REUTERS mājaslapā internetā.


 

 

 

 


 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma