Dienas Bizness

 • 19 ceturtdiena,
  janvāris

  Andulis, Alnis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8683

  USD: 1.0664

Ražošana

Alexela slēdz veikalus DUS

Nerentabilitātes dēļ uzņēmums Alexela slēdz veikalus degvielas uzpildes stacijās, kā rezultātā degviela kļūšot lētāka un samazināšoties zādzību skaits.

Tiesa, mīnuss ir tas, ka tiek zaudētas darba vietas, ziņo ERR Novosti.
Līdz šim par degvielu Alexela degvielas uzpildes stacijās varēja norēķināties kasē, taču tagad vietās, kur tas neatmaksājas, norēķini tiks veikti automātos. Līdz jūnija beigām Igaunijā šāds liktenis sagaida piecas Alexela degvielas uzpildes stacijas. Kā norādījis AS Alexela Oil pārstāvis Aivars Reima, operatori un pārdevēji darbu zaudēs, taču līdz ar restrukturizāciju samazināšoties devielas cena.

Uzņēmums Neste jau ir ieviesis savās DUS automātu norēķinu sistēmu. OÜ Sevenoil Est vadītājs Mati Luiks norādījis, ka vairākās viņa uzņēmuma DUS ar nosaukumu Premium norēķini automātos tiks ieviesti nakts laikā.
Savukārt kompānija Statoil, atšķirībā no konkurentēm, veikalus DUS ir saglabājusi. Tās uzpildes stacijas, kur strādā automāti, darbojas zem cita zīmola, un tādas Igaunijā ir tikai piecas.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

airBaltic plāno ieviest 10 papildu maršrutus

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2016. gadā pasažiera pārvadājuma skaitu palielināja par 10%  un 2017. gadā pieejamo biļešu skaitu plāno palielināt par 16%, tādējādi uzlabojot savienojumus ar Eiropu, Skandināviju, Krieviju, NVS un Tuvo...

Reklāma