Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  aprīlis

  Gundega, Terēze

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8442

  USD: 1.0881

Ekonomika

Alexela slēdz veikalus DUS

Nerentabilitātes dēļ uzņēmums Alexela slēdz veikalus degvielas uzpildes stacijās, kā rezultātā degviela kļūšot lētāka un samazināšoties zādzību skaits.

Tiesa, mīnuss ir tas, ka tiek zaudētas darba vietas, ziņo ERR Novosti.
Līdz šim par degvielu Alexela degvielas uzpildes stacijās varēja norēķināties kasē, taču tagad vietās, kur tas neatmaksājas, norēķini tiks veikti automātos. Līdz jūnija beigām Igaunijā šāds liktenis sagaida piecas Alexela degvielas uzpildes stacijas. Kā norādījis AS Alexela Oil pārstāvis Aivars Reima, operatori un pārdevēji darbu zaudēs, taču līdz ar restrukturizāciju samazināšoties devielas cena.

Uzņēmums Neste jau ir ieviesis savās DUS automātu norēķinu sistēmu. OÜ Sevenoil Est vadītājs Mati Luiks norādījis, ka vairākās viņa uzņēmuma DUS ar nosaukumu Premium norēķini automātos tiks ieviesti nakts laikā.
Savukārt kompānija Statoil, atšķirībā no konkurentēm, veikalus DUS ir saglabājusi. Tās uzpildes stacijas, kur strādā automāti, darbojas zem cita zīmola, un tādas Igaunijā ir tikai piecas.

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  18

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma