Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Alfa Romeo izaicina uz cīņu citas itāļu automašīnas  1

Šā gada 7.oktobrī Smiltenē, sporta kompleksā Teperis, norisināsies sportiskas braukšanas pasākums Cuore Sportivo 2007, kurā Alfa Romeo automašīnu īpašnieki aicina piedalīties jebkuru citu itāļu automašīnu - Fiat, Lancia, Maserati un citu - īpašniekus, Db.lv informēja pasākuma organizatori.

Pasākuma mērķis esot pilnveidot drošas braukšanas iemaņas slēgtā trasē. Tā kā sacensības norisināsies kartinga trasē, braucēju galvenais uzdevums būs uzstādīt pēc iespējas labāku apļa laiku. Automašīnā atrasties atļauts tikai vadītājam un obligāts nosacījums - automašīnai jābūt tehniskā kārtībā. 
  
Izcīņa notiks divās klasēs: dzinēja tilpums līdz 2000 kubikcentrimetriem un dzinēja tilpums no 2001 kubikcentrimetra un turbo dzinēji.

Pasākumu organizē Latvijas Alfa Romeo īpašnieku klubs un atbalsta Alfa Romeo un Fiat automašīnu oficiālais pārstāvis Latvijā Auto Italia.

Sīkāka informācija un reģistrācija pasākumam Alfa Club mājas lapā www.alfaclub.lv vai pa tālruni 29193973.
 

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma