Dienas Bizness

 • 30 piektdiena,
  septembris

  Elma, Menarda, Elna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8614

  USD: 1.1221

Ražošana

Ameriks nomaina Šleseru Rīgas Brīvostas valdes priekšsēdētāja amatā  11

Par Rīgas Brīvostas valdes priekšsēdētāju šodien ievēlēts Andris Ameriks (LPP/LC), jo līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Ainārs Šlesers atteicies no šī amata personīgu iemeslu dēļ.

«Ostas valdes sēdes dienas kārtībā šāda jautājuma nebija, taču tika saņemts rakstisks iesniegums, un radās situācija, kad jāievēl jauns valdes priekšsēdētājs,» skaidro A.Ameriks, kuru neoficiāli min kā reālāko kandidātu uz Rīgas vicemēra amatu pēc 2. novembra, kad esošais vicemērs Ainārs Šlesers sāks pildīt Saeimas deputāta pienākumus.

Saistītie raksti

A. Šleseram Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētāja amats jāatstāj, lai pildītu likumu normas par interešu konflikta novēršanu. Taču pagaidām viņš paliek Rīgas Brīvostas valdes locekļa amatā, kamēr tiks izraudzīts cits valdes loceklis. «Par to ir jābūt Rīgas domes lēmumam, bet vēl nav lemts,» norādīja A.Ameriks, neminot iespējamā valdes locekļa vārdu.

Jaunākās ziņas kategorijā

Rubesa: Vienošanās par Rail Baltica līgumu panākta; šodien Baltijas valstīs to paraksta

Rubesa: Vienošanās par Rail Baltica līgumu panākta; šodien Baltijas valstīs to paraksta

Vienošanās par dzelzceļa Rail Baltica projekta finansēšanas un izpildes nosacījumu līgumu ir panākta un šodien trijās Baltijas valstu galvaspilsētās tas tiek parakstīts, šodien Saeimas Eiropas lietu komisijas sēdē paziņoja Baltijas valstu...

Reklāma