Dienas Bizness

 • 27 ceturtdiena,
  oktobris

  Lilita, Irita, Ita

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8947

  USD: 1.0925

Ražošana

Ameriks nomaina Šleseru Rīgas Brīvostas valdes priekšsēdētāja amatā  11

Par Rīgas Brīvostas valdes priekšsēdētāju šodien ievēlēts Andris Ameriks (LPP/LC), jo līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Ainārs Šlesers atteicies no šī amata personīgu iemeslu dēļ.

«Ostas valdes sēdes dienas kārtībā šāda jautājuma nebija, taču tika saņemts rakstisks iesniegums, un radās situācija, kad jāievēl jauns valdes priekšsēdētājs,» skaidro A.Ameriks, kuru neoficiāli min kā reālāko kandidātu uz Rīgas vicemēra amatu pēc 2. novembra, kad esošais vicemērs Ainārs Šlesers sāks pildīt Saeimas deputāta pienākumus.

Saistītie raksti

A. Šleseram Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētāja amats jāatstāj, lai pildītu likumu normas par interešu konflikta novēršanu. Taču pagaidām viņš paliek Rīgas Brīvostas valdes locekļa amatā, kamēr tiks izraudzīts cits valdes loceklis. «Par to ir jābūt Rīgas domes lēmumam, bet vēl nav lemts,» norādīja A.Ameriks, neminot iespējamā valdes locekļa vārdu.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma