Dienas Bizness

 • 1 pirmdiena,
  maijs

  Ziedonis

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

Ameriks nomaina Šleseru Rīgas Brīvostas valdes priekšsēdētāja amatā  11

Par Rīgas Brīvostas valdes priekšsēdētāju šodien ievēlēts Andris Ameriks (LPP/LC), jo līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Ainārs Šlesers atteicies no šī amata personīgu iemeslu dēļ.

«Ostas valdes sēdes dienas kārtībā šāda jautājuma nebija, taču tika saņemts rakstisks iesniegums, un radās situācija, kad jāievēl jauns valdes priekšsēdētājs,» skaidro A.Ameriks, kuru neoficiāli min kā reālāko kandidātu uz Rīgas vicemēra amatu pēc 2. novembra, kad esošais vicemērs Ainārs Šlesers sāks pildīt Saeimas deputāta pienākumus.

A. Šleseram Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētāja amats jāatstāj, lai pildītu likumu normas par interešu konflikta novēršanu. Taču pagaidām viņš paliek Rīgas Brīvostas valdes locekļa amatā, kamēr tiks izraudzīts cits valdes loceklis. «Par to ir jābūt Rīgas domes lēmumam, bet vēl nav lemts,» norādīja A.Ameriks, neminot iespējamā valdes locekļa vārdu.

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma