Dienas Bizness

 • 23 svētdiena,
  oktobris

  Daina, Dainis, Dainida

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8932

  USD: 1.0886

Ražošana

Andreja Saharova ielas posmā transportlīdzekļiem aizliegs apstāties  1

No 16. novembra tiks ierobežota transportlīdzekļu novietošana Andreja Saharova ielas posmā no Akadēmiķa Keldiša ielas līdz Lubānas ielai, paziņojis Rīgas domes Satiksmes departaments.

Šāds lēmums pieņemts, lai paaugstinātu satiksmes drošību, norādīts pašvaldības paziņojumā. Izmaņas satiksme organizācijā minētajā Andreja Saharova ielas posmā veiktas pēc SIA Rīgas satiksme lūguma – uzņēmums norādījis, ka brauktuves malā novietotie transportlīdzekļi darbadienās esot apgrūtinājis sabiedriskā transporta darbību.

Saistītie raksti

Andreja Saharova ielas posmā no Akadēmiķa Mstislava Keldiša ielas līdz Lubānas ielai abās brauktuves pusēs tiks uzstādīta ceļa zīme «Apstāties aizliegts» ar papildzīmēm «Darbības laiks» ar laiku plkst. 7:30-20:00.

Db.lv jau vēstīja, ka Rīgas domes Satiksmes departaments plāno ar laiku aizliegt apstāšanos un stāvēšanu uz visām Rīgas maģistrālajām ielām. Tāpat jau ziņots, ka Rīgas domes lēmums aizliegt transportlīdzekļu novietošanu Dzirciema ielā spiež auto īpašniekus izmantot maksas stāvvietas.

Jaunākās ziņas kategorijā

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Armandu Jurjevu  2

Satiksmes ministrija kā VAS Starptautiskā lidosta Rīga akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu, informē ministrijas pārstāvji.  Atbilstoš...

Reklāma