No 16. novembra tiks ierobežota transportlīdzekļu novietošana Andreja Saharova ielas posmā no Akadēmiķa Keldiša ielas līdz Lubānas ielai, paziņojis Rīgas domes Satiksmes departaments.

Šāds lēmums pieņemts, lai paaugstinātu satiksmes drošību, norādīts pašvaldības paziņojumā. Izmaņas satiksme organizācijā minētajā Andreja Saharova ielas posmā veiktas pēc SIA Rīgas satiksme lūguma – uzņēmums norādījis, ka brauktuves malā novietotie transportlīdzekļi darbadienās esot apgrūtinājis sabiedriskā transporta darbību.

Andreja Saharova ielas posmā no Akadēmiķa Mstislava Keldiša ielas līdz Lubānas ielai abās brauktuves pusēs tiks uzstādīta ceļa zīme «Apstāties aizliegts» ar papildzīmēm «Darbības laiks» ar laiku plkst. 7:30-20:00.

Db.lv jau vēstīja, ka Rīgas domes Satiksmes departaments plāno ar laiku aizliegt apstāšanos un stāvēšanu uz visām Rīgas maģistrālajām ielām. Tāpat jau ziņots, ka Rīgas domes lēmums aizliegt transportlīdzekļu novietošanu Dzirciema ielā spiež auto īpašniekus izmantot maksas stāvvietas.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra