Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  oktobris

  Beāte, Beatrise

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8900

  USD: 1.0872

Ražošana

Foto: Reuters/SCANPIX

Antonovičs pamet North Hub Services  1

Bijušais nacionālās lidsabiedrības airBaltic finanšu direktors Mātriņš Antonovičs 17. oktobrī pametis SIA North Hub Services valdi, liecina informācija laikrakstā Latvijas Vēstnesis.

Jau vēstīts, ka savulaik M. Antonovičs darbojies arī viena no airBaltic kreditoru – SIA KD Jet valdē. Jau rakstīts, ka publiski pieejamā informācija par KD Jet, kas ir viens no uzņēmumiem, kas parakstījis vienošanos par turpmāko airBaltic finansēšanu, ir visai skopa – uzņēmums pieder Lietuvā reģistrētai kompānijai Lionera, KD Jet juridiskā adrese atrodas turpat, kur lidostas virszemes pakalpojumu sniedzējam North Hub Services.

Saistītie raksti

Ieraksts Komercreģistrā neliecina, ka būtu notikušas citas izmaiņas SIA North Hub Services. Patlaban uzņēmuma valdi pārstāv Rīgā dzīvojošais Džonijs Andersens (Johnny Andersen) un Turcijā dzīvojošais Mehmets Muždats Žudžels (Mehmet Mujdat Jucel), un Vehbi Serkan Kaptans (Vehbi Serkan Kaptan), kas ir arī SIA North Hub Services valdes priekšsēdētājs.

Lidostas virszemes pakalpojumu sniedzējs North Hub Services vienādās daļās pieder uzņēmumam Baltijas Aviācijas Sistēmas un Turcijas Republikā reģistrētajai Havaalanlari Yer Hizmetleri Anonim Sikreti, kuras juridiskā adrese ir Ataturkas lidostas Starptautiskais terminālis.

Baltijas Aviācijas Sistēmas vienādās daļās pieder  bijušajam lidsabiedrības airBaltic vadītājam Bertoldam Filam un Bahamās reģistrētai kompānijai Taurus Asset Management Fund Limited.

Jau vēstīts, iepriekšējais airBaltic vadītājs Bertolds Fliks 4. oktobrī atkāpās no amata pēc tam, kad tika panākta savstarpēja vienošanās par airBaltic turpmāko finansēšanu un pārvaldību. ka savstarpēju vienošanos par airBaltic turpmāko finansēšanu un pārvaldību parakstīja satiksmes ministrs Uldis Augulis, SIA Baltijas Aviācijas Sistēmas, a/s Latvijas Krājbanka, AB Bankas Snoras, AKB Investbank, Taurus Asset Management Fund Limited, Transatlantic Holdings Company S.A. un SIA KD Jet.

Jaunākās ziņas kategorijā

Apstrīd 1,2 miljonu eiro vērto Salacgrīvas ostas zvejas kuģu piestātnes pārbūves iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs saņēmis personu apvienības TBJGC sūdzību par Salacgrīvas ostas pārvaldes iepirkuma rezultātiem, liecina paziņojums IUB mājaslapā. Konkursā uzvarējusi SIA Būvenergo A, kura piedāvāja piestātni pārbūvēt par...

Reklāma