Dienas Bizness

 • 25 otrdiena,
  aprīlis

  Līksma, Bārbala

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8483

  USD: 1.0848

Ekonomika

Ap divsimt autovadītāju atvadījušies no tiesībām  6

"Pie stūres alkohola reibumā, kurš pārsniedz likumā pieļaujamo normu, Līgo svētku un Jāņu laikā šogad bija sēdušies 182 autovadītāji ar vadītāju apliecībām kabatās, kuras uzrādīja ceļu policistiem laikam jau pēdējo reizi tuvāko gadu laikā," Db.lv informēja valsts policija.

Arī vakar, 24.jūnijā, Valsts policijas darbinieki, īpaši Ceļu policijas, strādāja pastiprinātā darba režīmā. Uz valsts un pašvaldības nozīmes ceļiem patrulēja gan Ceļu policijas biroja specrota, gan pilsētu un rajonu pārvalžu ceļu policisti. Kopumā pagājušajā diennaktī notika 74 reidi, kuros piedalījās 381 Ceļu policijas darbinieks , kā arī 103 citu dienestu darbinieki. Tika pārbaudīti 15353 automašīnu vadītāji.

Policija secinājusi, ka dzērušo šoferu skaits ir audzis matemātiskā progresijā. Policijas darbinieki aizturēja 87 iereibušus autovadītājus, kuri pagaidām vēl uzrādīja autovadītāju apliecības, kā arī 32 šoferus, kuri ne tikai vadīja automašīnas reibumā, bet arī bez tiesībām. 19 autovadītāji, kuru izelpā alkohols netika konstatēts, bija sēdušies pie stūres bez autovadītāja apliecības.

Kopējā svētku bilance ir sekojoša – trijās dienās valstī notikuši 226 reidi, kuros tika nodarbināti 1032 Ceļu policijas un 594 citu dienestu darbinieki. Reidu laikā pārbaudītas 33827 automašīnas. Pie stūres alkohola reibumā, kurš pārsniedz likumā pieļaujamo normu, bija sēdušies 182 autovadītāji ar vadītāju apliecībām kabatās, kuras uzrādīja ceļu policistiem laikam jau pēdējo reizi tuvāko gadu laikā, kā arī 71 šoferis, kurš dzērumā pārvietojās bez tiesībām. 56 transporta līdzekļu vadītāji tika pieķerti, braucot bez vadītāja tiesībām.

 

 

 

 

Jaunākās ziņas kategorijā

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Uzsākti pirmie čarterlidojumi ar Bombardier CS300

Latvijas lidsabiedrība airBaltic kopā ar tūroperatoru Tez Tour Latvija uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu, informē aviosabiedrībā. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu,...

Reklāma