Dienas Bizness

 • 21 piektdiena,
  oktobris

  Urzula, Severīns

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8957

  USD: 1.0980

Ražošana

Foto: LETA

Apledojušu vadu dēļ šorīt haoss Rīgas satiksmes trolejbusu satiksmē  3

Apledojušu vadu dēļ šorīt iestājies haoss uzņēmuma Rīgas satiksme trolejbusu satiksmē - trolejbusi kavējas, ir pārpildīti, kā arī bremzē pārējo satiksmi Rīgā. Pieturvietās gaida daudz cilvēku.

To, ka problēmas cēlonis ir apledojuši vadi, biznesa portālam db.lv apliecināja Rīgas satiksmes pārstāvis Viktors Zaķis.

Saistītie raksti

Viņš stāstīja, ka tie trolejbusi, kas ir aprīkoti ar dīzeļģeneratoriem, brauc, neizmantojot vadus. Daļēji apgrūtināta arī tramvaju kustība - īpaši 2. un 10. tramvaja.

Kā novēroja db.lv, daļa trolejbusu brauc ļoti lēni, ar ieslēgtām avārijas ugunīm, kas rada sastrēgumus Rīgas ielās. No vadiem, braucot trolejbusiem, lec dzirksteles.

V. Zaķis informēja, ka Rīgas satiksme nespēj notīrīt visus vadus, taču tiek strādāts, lai radušos situāciju risinātu.

Kā ziņots, ņemot vērā, ka valdība tā arī nav piekritusi sadarboties ar Rīgas domi pilsētas sabiedriskā transporta finansēšanā, kā arī to, ka ir traucēts piemērot atšķirīgus apmaksas noteikumus rīdziniekiem un nerīdziniekiem, no 1.februāra stāsies spēkā jaunas biļešu cenas Rīgas sabiedriskajā transportā.

Jaunā biļetes cena Rīgas sabiedriskajā transportā no februāra būs 1,15 eiro.

Jaunākās ziņas kategorijā

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens

Papildināta ar foto - No Ķīnas uz Rīgu izbraucis testa konteinervilciens  5

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Džiangu Tangu, Jivu pilsētas CPC ģeneralsekretāru...

Reklāma