Ar tirdzniecības uzņēmumu SIA Jysk Linnen 'n Furniture saistītās SIA Do It valdē iecelts jauns valdes priekšsēdētājs – šo amatu līdzšinējās valdes vadītājas Kristīnes Vilemsones vietā kopš 4. septembra ieņem Beļģijas valstspiederīgais Luks Henris Maria Lauers (Luc Henri Maria Lauwers), liecina informācija Lursoft.

Jau vēstīts, ka K. Vilemsone augusta otrajā pusē pameta Jysk valdes priekšsēdētājas amatu. Kā liecina informācija Lursoft, valdes vadītājas amats tika pamests arī SIA Do It, kas savu darbību uzsācis kā Jysk Linnen 'n Furniture importētājs un piegādātājs Baltijas loģistikas pakalpojumu sniedzējs, bet patlaban no loģistikas centra Berģi tiek apkalpoti aptuveni 40 veikali Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Rumānijā un Bulgārijā.

Tādējādi SIA Do It valdē patlaban darbojas Gints Apšs, Edīte Skrastiņa, kas arī līdz šim bija kompānijas valdes sastāvā, kā arī jaunieceltais valdes priekšsēdētājs L. H. M. Lauers. Pēdējie divi vienlaikus darbojas arī valdes locekļa amatā uzņēmumā Jysk.

Jau rakstīts, ka, saskaņā ar uzņēmuma pārstāvju pausto, K. Vilemsone darba gaitas Jysk beigusi privātu iemeslu dēļ un darbu uzņēmumā vairs neturpinās. Valdes priekšsēdētājas amatā viņa strādāja kopš 2009. gada, bet darbu uzņēmumā uzsāka 2007. gadā. Patlaban vēl nav informācijas, kas urpmāk ieņems valdes priekšsēdētāja amatu kompānijā Jysk.

SIA Do It 2010. gadā apgrozīja 31,38 milj. Ls un nopelnīja 30 tūkst. Ls. Vērtējot pēc apgrozīto līdzekļu apjoma, Do It ir 110. lielākais Latvijas uzņēmums, liecina žurnāla TOP 500 dati.

SIA Do It pamatkapitāls ir lielāks nekā 4,9 milj. Ls. Kompānija veic sauszemes un jūras kravu pārvadājumus, sniedz noliktavas pakalpojumus, piedāvā muitas brokeru servisu un veic preču iepirkumus un piegādes, liecina informācija kompānijas mājas lapā. Uzņēmuma loģistikas centrs atrodas Berģos, Rīgas-Siguldas šosejas sākumposmā. Uzņēmums sāka darbību 2005. gadā.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra