Latvijas - Krievijas starpvaldību komisijas sēdē Liepājā darba kārtībā ir jautājums par prāmju savienojuma attstību starp Liepāju un Vāciju jeb multimodālā transporta koridora izveidi.

Tāpat plānots pārrunāt ātrgaitas dzelzceļa satiksmi starp Maskavu un Rīgu, Db.lv uzzināja Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldē. Db.lv jau rakstīja, ka šā gada 10.jūnijā Liepājā notiek ikgadējā Latvijas-Krievijas Starpvaldību komisijas sēde ekonomiskās, zinātniskās, humanitārās un kultūras sadarbības jautājumos (SVK). SVK ietvaros 9.jūnijā notiks Latvijas-Krievijas Lietišķās padomes sēde. Lietišķās padomes sastāvā ir vairāki Krievijas Federācijas reģionu Tirdzniecības un rūpniecības palātu vadītāji, apgabalu gubernatori, kā arī vairāki lielu uzņēmumu vadītāji.

Lietišķās padomes sēdes darba kārtībā ir autoprāmja līnijas organizēšana (Liepāja-Vācija), multimodālais transporta koridors; ātrgaitas dzelzceļa satiksme Rīga - Maskava, kā arī sadarbība dažādās jomās (inovācijas, u.c.). Līdz šim sarunas par sadarbību multimodālo pārvadājumu jomā notikušas starp abu valstu autopārvadātāju asociācijām.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra