Dienas Bizness

 • 30 svētdiena,
  aprīlis

  Lilija, Liāna

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8447

  USD: 1.0930

Ekonomika

ASV jūras flotes kuģis ierodas Rīgā

Šodien, 15.maijā, Rīgas tirdzniecības ostā pietauvosies ASV jūras flotes kuģis Normandy (USS NORMANDY)., Db.lv informēja ASV vēstniecība.

Normandy kuģis kopā ar Latviju un citām NATO dalībvalstīm piedalīsies militārajos vingrinājumos Baltijas jūrā.

Jūras flotes kuģis Normandy un tā aizgādībā esošie 26 kuģi ir daudzfunkcionāli - tie spēj veikt operācijas gan gaisa telpā, gan virs ūdens virsmas, gan zem viļņiem, kā arī pret attāliem mērķiem krastā. Gaisa karadarbība, virszemes karadarbība, zemūdens karadarbība un uzlidojumu karadarbība ir kuģa Normandy galvenās misijas. Tas kuģo kopā ar bāzes kuģi un ekspedīciju uzlidojuma grupām, mazāku virszemes darbību grupām, kas izveidotas vienīgi no virszemes kaujiniekiem, vai arī tā darbojas neatkarīgi no citiem.

Kuģis Normandy ir aktīvi iesaistīts Jūras aizlieguma operāciju realizēšanā, kuru ietvaros kuģi, atrodoties starptautiskajos ūdeņos, atbalsta globālo karu pret terorismu, īstenojot starptautiskas sankcijas vai nodrošinot brīvu tirdzniecības plūsmu.

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds

LDz vadītājs: Jāveido visu ceļu, arī dzelzceļa fonds  19

Viena no iespējām, kā mazināt akcīzes nodokļa celšanas negatīvo ietekmi uz Latvijas konkurētspēju, ir atjaunot ceļu fondu - nevis tikai autoceļu, bet kā ceļu fondu, jo ceļš ir ceļš – vienalga, vai tas ir dzelzceļš, vai autoceļš. Tas būtu...

Reklāma