Dienas Bizness

 • 28 piektdiena,
  oktobris

  Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8916

  USD: 1.0927

Ražošana

Atbalsta augstā tilta būvniecību Ziemeļu koridorā

Rīgas domes attīstības komiteja atbalstījusi Ziemeļu koridora izbūvi, kurā automaģistrāles trase virzās pa tuneli zem Meža kapu dienvidu daļas, bet pār Daugavu tiek būvēts augstais tilts.

Par to DB.lv informēja Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļā. Tomēr papildus komiteja lūdza Ziemeļu transporta koridora projekta vadības komitejai izvērtēt nepieciešamību pētīt arī Daugavas šķērsojumu kā iegremdēto tuneli.

Savukārt Bolderājas un Kundziņsalas autoceļu pieslēgumu projektu paredzēts iesniegt Eiropas Savienības (ES) TEN-T programmas konkursā.
Līdz ar to pašvaldība plāno piešķirt šim projektam 420 tūkstošu latu līdzfinansējumu, kā arī neattiecināmos izdevumus 60 tūkstošu latu apmērā un 997,5 tūkstošu latu priekšfinansējumu. Projekta kopējais budžets plānots 4,05 miljonu latu apmērā, no kuriem ES TEN-T programmas finansējums veidotu 49% jeb 1,995 miljonus latu, Rīgas brīvostas līdzfinansējums - 39% jeb 1,575 miljonus latu, bet Rīgas dome 420 tūkstošus latu jeb 10%.

 

 

Saistītie raksti

 

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai

Latvijas dzelzceļš izveido eksperimentālu risinājumu drošības paaugstināšanai  4

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) Siguldā izveidojis pirmo regulējamo gājēju pāreju pār sliežu ceļiem Latvijā, kas aprīkota ar luksoforu un skaņas signālu. Edvīns Bērziņš, LDz prezidents, skaidro: «Šā gada laikā esam apzinājuši visas gājēju...

Reklāma