Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Ekonomika

Atbalsta augstā tilta būvniecību Ziemeļu koridorā

Rīgas domes attīstības komiteja atbalstījusi Ziemeļu koridora izbūvi, kurā automaģistrāles trase virzās pa tuneli zem Meža kapu dienvidu daļas, bet pār Daugavu tiek būvēts augstais tilts.

Par to DB.lv informēja Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļā. Tomēr papildus komiteja lūdza Ziemeļu transporta koridora projekta vadības komitejai izvērtēt nepieciešamību pētīt arī Daugavas šķērsojumu kā iegremdēto tuneli.

Savukārt Bolderājas un Kundziņsalas autoceļu pieslēgumu projektu paredzēts iesniegt Eiropas Savienības (ES) TEN-T programmas konkursā.
Līdz ar to pašvaldība plāno piešķirt šim projektam 420 tūkstošu latu līdzfinansējumu, kā arī neattiecināmos izdevumus 60 tūkstošu latu apmērā un 997,5 tūkstošu latu priekšfinansējumu. Projekta kopējais budžets plānots 4,05 miljonu latu apmērā, no kuriem ES TEN-T programmas finansējums veidotu 49% jeb 1,995 miljonus latu, Rīgas brīvostas līdzfinansējums - 39% jeb 1,575 miljonus latu, bet Rīgas dome 420 tūkstošus latu jeb 10%.

 

 

 

Saistītie raksti

Komentāri

Jaunākās ziņas kategorijā

Augs tarifi vairums SIA Galss Buss apkalpotajos Pierīgas maršrutos

Augs tarifi vairums SIA Galss Buss apkalpotajos Pierīgas maršrutos

Turpinot vietējās nozīmes maršrutu autobusu tarifu vienādošanu, no 2017. gada 1. maija SIA Galss Buss apkalpotajos maršrutos, kas savieno Rīgu ar Sauriešiem, Cekuli, Jauncekuli, Upeslejām, Ropažiem, Kākciemu un Salaspili, braukšanas maksa...

Reklāma